Курсові, дипломні
роботи на замовлення в Україні.
Ежедневно с 9.00 до 18.00
Главная » Оплата та гарантії » Гарантії

Гарантії

Наша Компанія здійснює свою діяльність офіційно в установленому законом порядку. Основним видом діяльності є надання інформаційних послуг.

 • Кожну письмову роботу ми перевіряємо на відповідність первинним вимогам щодо оформлення, відповідності темі, змісту.
 • Всі роботи проходять обов’язкову перевірку на унікальність.
 • Всі доробки виконуються безкоштовно, крім наведених нижче випадків.
 • До безкоштовних доопрацюванням дипломної, курсової, контрольної, реферату або будь-який інший письмової роботи НЕ відносяться:
  • доопрацювання, пов’язані зі зміною первісної теми роботи;
  • доопрацювання, пов’язані зі зміною затвердженого плану роботи;
  • доопрацювання, пов’язані з використанням в роботі джерел і матеріалів, а також появою істотних вимог, не згаданих при оформленні замовлення;
  • доопрацювання, пов’язані зі зміною оформлення, якщо вимоги до оформлення не обговорювалися при замовленні;
  • доопрацювання, пов’язані зі зміною обсягу роботи.

Всі ці зміни вносяться в роботу за додаткову плату. Тому, при оформленні замовлення, максимально докладно вказуйте всі вимоги до виконання роботи.

 • Ми несемо відповідальність за якість роботи, її індивідуальність, але не за здачу її викладачу. Рекомендуємо Вам не тільки читати наданий матеріал, а й докладно вникати в його суть, щоб бути готовим відповісти на питання вашого викладача.
 • Ви несете відповідальність за надання відомостей про вашому замовленні. Будьте уважні, вказуйте повні вимоги до роботи (план, структура, список літератури і т.д.), згідно з якими ми і будемо виконувати Ваше замовлення.
 • Ми не несемо відповідальність за Ваші стосунки з викладачем в разі упередженого ставлення з його боку або необґрунтованої відмови прийняти роботу.

Ми наполегливо рекомендуємо прочитати роботу перед захистом 2-3 рази. Також роботу потрібно показати своєму керівнику, так як часто буває, що у викладача існує своє бачення теми, і вимагає внести деякі корективи в роботу.

 • Якщо ви виявили в роботі явні чи уявні недоліки і вирішили їх виправити самі, то дані дії не є підставою для повернення Вам частини вартості роботи – ці ж дії могли б бути виконані на Ваше прохання без Вашої участі і витрат Вашого часу.
 • У разі відмови Замовника від послуг Компанії аванс в розмірі 50%; не повертається (за умови, що робота знаходиться на стадії виконання, а не готова). У разі повернення грошей за виконану роботу з яких-небудь причин, гроші за терміновість виконання роботи не повертаються.
 • Захист роботи здійснюється Вами самостійно. Якщо робота була допущена до захисту, то низька оцінка, отримана на захисті, не є підставою для повернення грошей.
 • Кожна робота пишеться індивідуально і існує в єдиному екземплярі.
 • Ми прагнемо виконувати замовлення наших клієнтів досить швидко. При цьому, якість ніколи не приноситься в жертву швидкості роботи (курсові роботи виконуються в строк від 2-х до 10-ти днів, дипломні від 5 днів до 2-х місяців).
 • Ми не беремося за будь-яку роботу. Якщо ми з яких-небудь причин не можемо виконати роботу, ми просто від неї не візьмемося.
 • Ми дбаємо про нашу репутацію. Більшість наших нових клієнтів це люди, що користуються нашими послугами за рекомендацією людей, що вже стали нашими замовниками.
 • По роботах, виконаних на замовлення, гарантована їх конфіденційність.

*УВАГА! Звертаємо Вашу увагу на те, що всі претензії щодо якості роботи приймаються тільки при наявності рецензії від вашого наукового керівника.
*УВАГА! Плагіатом не зважають наукові статті, електронні версії книг, законодавчі акти, відомості з електронних словників (наприклад Вікіпедія).
*УВАГА! Рішення про повернення грошей приймається тільки при пред’явленні оцінки “незалік” на рецензійний бланку вашого навчального закладу і заяви з позначкою “Претензія” на електронну пошту [email protected]

Шановний замовник!
Всі проблеми можна вирішити. Пам’ятайте про це, будьте чемними і коректними. Ваша ввічливість робить можливими навіть безкоштовні доопрацювання не по темі роботи (вирішується індивідуально).
Ми всіма силами намагаємося допомогти Вам, але в повній мірі успіх і здача роботи залежить тільки від Вас.
Користуючись послугами нашого сайту, замовник автоматично приймає умови даної угоди.

 

Ми вже допомогли багатьом студентам з цих університетів:

Восстановление пароля

ВХОД
ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ vk fb

Забыли пароль?

НАШІ ПОСТІЙНІ АКЦІЇ

alt

Допомагайте друзям і економте!

В особистому кабінеті ви знайдете знижку 10% для друга. Коли товариш скористається знижкою - 10% від суми його замовлення буде зараховано на ваш рахунок.

alt

15% при замовленні двох однакових завдань

Замовте з другом роботи по одній методичці і отримаєте 15% знижки для кожного з вас! Нагадайте менеджеру перед оплатою!

alt

Постійна знижка 5% на перше замовлення!

Зареєструйтеся та в особистому кабінеті в розділі "Знижки" вас чекає 5% знижка на перше замовлення

Узнать стоимость заказа за 2 часа или нет ? 

Пока думаешь получи 50 грн. скидки на любой заказ, для этого укажи свой email ниже.

Также, совсем скоро вам понадобится скидка на Дипломную работу. Сохрани:

Промокод на 500 грн : dip-500