Курсова робота: як писати зміст

Зміст курсової роботи це окрема сторінка з перерахуванням назв глав і параграфів, зазначенням сторінок, де їх можна знайти. Воно визначає, про що буде курсова робота, структуру і повноту розкриття теми. Існує ряд правил, як написати зміст курсової і його оформити.

Як написати зміст самостійно

курсова зміст

Виберіть тему, на яку буде писатися курсова робота. Візьміть при можливості методичні рекомендації в електронному або паперовому вигляді. У них ви можете відшукати зразок плану, правила, як зробити зміст курсової роботи самостійно, докладний опис того, що повинно бути написано в кожному розділі. Деякі викладачі йдуть ще далі і вказують, що потрібно написати в рамках кожного розділу, які аспекти проаналізувати. Деякі складають єдиний для всіх студентів план роботи, в такому випадку рішення написати зміст самостійно означатиме недопуск до захисту.

Після уважного ознайомлення з вимогами методичних рекомендацій про те, що повинна містити кожна глава, почніть підбір матеріалу. Щоб грамотно вивчити питання, проаналізуйте, що написано в підручниках, публікаціях, наукових посібниках, монографіях і дисертаціях. Корисними будуть і статистичні дані, нормативно-правові акти, звіти організацій, внутрішня документація підприємств. На підставі відібраної інформації продумайте план. Якщо затвердите зміст у наукового керівника без аналізу літератури, то можлива ситуація, коли необхідно написати глави, а даних для цього немає. Тим студентам, у яких немає великої кількості часу, рекомендуємо обмежитися основною літературою по предмету.

Існує кілька прийомів, як самостійно написати зміст


Зразком може стати чужа курсова робота. Рекомендуємо проаналізувати кілька штук, співвіднести з відібраної інформацією і написати план, що містить загальні для всіх робіт глави. Іншим джерелом натхнення при написанні змісту є монографія або дисертація. Звичайно, назви розділів там досить складні, але можна перефразувати їх, написавши простішими словами. Можна скласти воєдино весь відібраний матеріал, додати опис своїх ідей, а після розбити його на рівні частини. Прагніть до гармонії, тобто однаковій кількості пунктів в розділах. Придумайте для кожної частини назву і зміст готов!

Цікаво знати!

Курсова робота з дисципліни «Психологія» займає від 25 до 45 сторінок. Хоч би яка була тема, структура проекту завжди однакова: титульний аркуш, сторінка зі змістом, вступ, основна частина, висновок, список використаних джерел.

курсова зміст


Наступним етапом є оформлення змісту. Тема пишеться великими літерами і виділяється напівжирним шрифтом. Розмір шрифту і міжрядковий інтервал точно такі ж, як і в решті частини курсової. Номери сторінок вказується у верхньому правому куті.
Назви основних структурних елементів в змісті (вступ, висновок, додаток, список літератури) і глав найчастіше потрібно писати прописними літерами.

Текст вирівнюється по всій ширині сторінки. Навпроти кожної назви розділу або параграфа необхідно вказати сторінку, на якої вони починаються в тексті дослідження.
Зміст не повинен мати ніякої вступної інформації, пояснень структури або докладного позначення кожного додатку, який містить курсова робота.
Готовий зміст рекомендуємо затвердити у наукового керівника. При необхідності вносите корективи в план, поки викладач не буде задоволений. Курсова робота починає виконуватися самостійно тільки після повного схвалення останнього. Це вбереже вас від переписування цілих глав або параграфів.

Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

5/5 - (247 голосів)
Оцініть запис