FAQ

Ви працюєте онлайн?

Так, ми прийняли таке рішення для того, щоб дати клієнтам найкраще співвідношення ціни і якості на ринку. У нас ви можете замовити курсову роботу онлайн або ж дипломну роботу і багато іншого.

Як замовити роботу?

Для замовлення роботи вам необхідно зареєструватися на нашому сайті. Реєстрація займе не більше однієї хвилини, АЛЕ натомість ви отримаєте зручний кабінет для моніторингу своїх замовлень, спілкування з менеджером / автором.

Як оплатити роботу?

Ви можете оплатити роботу онлайн на нашому сайті (в особистому кабінеті), через платіжний термінал Приват банку або онлайн переказом на нашу банківську карту.

Від чого залежить вартість замовлення?

В першу чергу, вартість залежить від складності та виду роботи. Також суттєво впливає термін виконання роботи, чим він менше – тим вище вартість роботи. Так само важливий обсяг роботи.

Як швидко опрацюють мою заявку?

Наші оператори перебувають онлайн з 9 ранку до 18:00, ми намагаємося обробляти всі заявки не більше ніж за 15 хвилин. Але в деяких випадках оцінка роботи, може зайняти тривалий час, про що ми вас відразу попередимо.

Ви вносити виправлення в роботу?

Так звичайно. Ми БЕЗКОШТОВНО виправляємо всі зауваження згідно затвердженого плану роботи / завдання.

Ми не вносимо безкоштовно виправлення, якщо після узгодження і виконання роботи змінилися початкові умови завдання.

Ви виконуєте роботи з технічних дисциплін?

Так, ми виконуємо весь спектр технічних дисциплін.

Хто пише роботи?

Наші роботи виконують аспіранти та викладачі. Всі наші фахівці мають тривалий досвід в сфері виконання студентських робіт.

У вас є офіс?

Так, але ми не використовуємо його тільки у разі нагальної потреби. Для вашої зручності ми розробили онлайн систему, за допомогою якої ви можете як оплатити так і отримати своє замовлення. Ми цінуємо ваш час і намагаємося зробити процес замовлення робіт найбільш зручним.