Класичні і сучасні європейські цінності і унікальний соціокультурний статус сучасної України" - id-2010-534

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-2010-534
Тип завдання
Предмет
Кількість сторінок
85
Дата виконання
2023-05-29
Текст завдання
01.05.
Щодо використання російських джерел, якщо справа у сайтах, то ні, якщо це книги у російському перекладі, або книги належать авторам із Росії, то мабуть можна авторів, котрі написали роботи до 2014 року, аби у мого керівника не виникало питань.
02.05
Тему я не змогла сформулювати правильно, я вбачаю поєднання саме у злитті європейських цінностях і концепції Платона, бо зараз увесь наш менталітет змінюється, так само як і мислення. На мою думку, якщо поєднати форму правління філософів, не беручи такий аспект як «общность»усього і на перше місце поставити справедливість, повагу і свободу людини, може вийти форма держави, котра буде найбільш гуманною.

Щодо теми роботи, то головне утруднення в тому, що класичні цінності суперечать (пост)сучасним європейським. Перші віддають перевагу інтересам держави, а останні - інтересам індивіда. Особливий характер має сучасна історична ситуація в Україні: вона прагне сучасних європейських цінностей, але для цього їй потрібно проявити класичні чесноти (щоб утворити нову державність).
Тому тему я б пропонував сформулювати: "Класичні і сучасні європейські цінності і унікальний соціокультурний статус сучасної України". Тоді у першій частині можна охарактеризувати класичні цінності (перш за все - за Платоном), у другій - європейські, порівняти їх, і у третій частині проаналізувати досвід сучасної України. Насамперед - поведінку воїнів, добровольців, волонтерів. І мирного населення, безумовно, також. Щодо останньої частини - раджу прослухати (майже) всі виступи в Інтернеті Віталія Портнікова. Це концептуально допоможе.

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

Контрольна робота

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-07

Індивідуальні завдання 1,2,3

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-01

Процедури аудиту

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-01