Deixis in everyday communication in English - id-3993-536

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-3993-536
Тип завдання
Предмет
Кількість сторінок
45
Дата виконання
2023-06-30
Текст завдання
Доброго дня ! Є теоретична частина плану , практичну заброкували , також є готові references та половина introduction. Викладач звертає дуже велику увагу на плагіат

Є половина плану, є план для теоретичної частини , але немає для практичної . Також є половина Introduction та готові Reference

Дуже велику увагу треба звернути на плагіат , вона перевіряє кожен абзац на плагіат, та вставляє силки де це було взято.


Додаткова інформація по замовленню:
Ще одна порада викладача на рахунок другої практичної частини: Практична частина має бути сучасною, із сучасним мовленням, найкращий варіант обрати серіали чи фільми на побутову тематику і аналізувати дейктичні елементи саме у мовленні героїв. Аналізувати можна за типами дейксису.

19/05 додано коментар і зауваження викладача до виконаної частини роботи (додані файли від 20/05)
Бібліографія має містити тільки ті джерела, на які Ви посилаєтесь у роботі.
Практична частина має бути сучасною, із сучасним мовленням, найкращий варіант обрати серіали чи фільми на побутову тематику і аналізувати дейктичні елементи саме у мовленні героїв. Аналізувати можна за типами дейксису.
Додатково надсилано вимоги до наукових робіт, подивіться як потрібно оформлювати бібілографію і зробіть все за вимогами.
Уніфікуйте шрифт по всі роботі!

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

Лабораторні роботи 6 шт

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2023-10-20

Blockly (Niryo One)

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2023-10-18

Система управління зарасами

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2023-10-17