Музей сучасного мистецтва - id-6324-385

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-6324-385
Тип завдання
Предмет
Кількість сторінок
20
Дата виконання
2023-06-19
Текст завдання
Проект музею сучасного мистецтва, в якого входить аналіз території, генплан, плани, фасади і розріз спроектованної будівлі в Archicad та візуалізація проекту.

План роботи:
1. Аналіз території, та реферат на тему: «Сузей сучасного мистецтва», приклад реферату та першої клаузури, тобто аналізу я прикріплю файлом. Також там Потрібно зробить обємно просторову композицію, запропонувати я повинно виглядати будівля. У мене вже половина цього аналізу готово, якщо Вам зручно будет працювати з ним, но я також можу Вам надіслати. Клаузура це формат А3, на якому розташовані всі схеми з масштабом 1:100
2. На другій клаузурі потрібно зробити генплан, плани, фасади, розріз, приклад я також закріплю
3. І звичайно візуалізація цього проекту
Щодо російських джерел використовувати можно, головне, щоб пояснювальна записка пройшла через антиплагіат. Пояснювальна записка потрібнаСторінок для пояснювальної записки повинно бути не менше 20, тобто 20-30, щодо реферату теж саме. В пояснювальній записці є 3 пункт, там економічні розрахунки, щоб це зробити потрібно зробити генплан основні схеми, щоб надіслати їх викладачу і він вже підбере таблиці, під цей проект, які я Вам одразу надішлю.
Я надіслав zip файл, сподіваюсь він розрахується, там файл плн з першою клаузурою, там ж помилки, якщо це пришвидшить роботу, то можете прямо виправити її, і не витрачати на аналіз території так багато часу, і найголовніше там є топ основа ділянки.
Також я ще надіслав приклад першої та дургої клазузури.

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи