Практична курсова з програмування (Front-end + Back-end + конс. додаток) – "Програмна система контролю чистоти та укомплектованності туалетів та ванних кімнат" - id-7981-731

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-7981-731
Тип завдання
Кількість сторінок
50
Дата виконання
2022-08-29
Текст завдання
Зі списку предметів не зміг обрати потрібну, оскільки тут підійде "Програмна інженерія", але у списку такої немає. Обєму досить до 50 сторінок, можливо вийде більше/менше через фотографії.

Плану немає, він і не потрібен. Не зовсім розумію, що таке план роботи, можливо замість нього в нас потребується Пояснювальна записка, приклад якої в файлі Приклад_записки.

Прикладу розробленої програмної системи немає в наявності, але в прикладі записки є необхідне для уявлення якою має бути система.
Інтерфейс не повинен бути якийсь "сучасний", але й не такий щоб моторошно було дивитись: мені достатньо як в прикладі записки, головне робочий функціонал.

Мені необхідно розробити Front-end + Back-end програмної системи, і, бажано (але не обовязково), консольний додаток який би взаємодіяв з серверною частиною програмної системи. У пояснювальну записку також необхідно включати діаграми повязані з системою. Якщо є можливість і це не буде дорого коштувати - залюбки доплачу, якщо ні - зроблю сам.
Консольний додаток служить як "симуляція" IoT-частини (SmartDevice) проекту, тому там не потрібно багато функціоналу.
У вимогах є ще необхідність Android-додатку, але їм можна знехтувати, достатньо буде того, що я виділив вище.

До основних ЗАГАЛЬНИХ функціональних вимог відносяться (в методичці вони також приведені, але там є вимоги, якими, я вважаю, можна знехтувати):
- наявність можливості реєстрації/авторизації, й відповідно можливість виходу з облікового запису
- окремий інтерфейс адміністратора, де достатньо буде лише контролю над користувачами (додавання/видалення/редагування)
- можливість переключення інтерфейсу українскьою/англійскьою мовами (російська мова НЕ потрібна)

Тему проекту можна обрати з файлу Excel (Приклади_тем) там, де є пусті поля (головне, щоб тема ніяк не збігалась з темою з файлу Зайняті_теми, якщо якусь оберете, уточнюйте в мене), можливо якусь зможете підібрати, яка буде легше, або можливо вже був досвід роботи з такою темою.

Проте я схиляюсь до теми "Програмна система контролю чистоти та укомплектованності туалетів та ванних кімнат". На мою думку, така система ідеально підійде для готелів. Про це й можна вказати в записці.

З функціональних вимог, які я зміг придумати за цією темою (можливо зможете придумати щось ще, оскільки це список "на швидку руку" - за прикладом з записки):
- маємо список кімнат, можемо додавати/видаляти/редагувати кімнату, натискаємо на якусь кімнату - бачимо список інвентарю у кімнаті. Тут, звісно, потрібно організувати базу даних, але на даний момент не зміг придумати оптимального рішення для її організації.
- сповіщення про відсутність у кімнаті якогось інвентаря - можна як у прикладі записки організувати таблицю в базі даних Сповіщення (Notifications), де просто буде Дата та Текст повідомлення (наприклад якщо кількість певного інвентарю у кімнати складає менше ніж за замовчуванням - повідомити про це)

UPD#1
Зміст є як зміст у початку документу - як буде структурований документ. Якщо мається на увазі зміст як структура документу - то він вже приведений у файлі приклада записки. Якщо ж мається на увазі зміст записки як те, що виконавець напише за мене записку, то звісно бажано, щоб хоча б уточнили, чи будуть розроблені у записці усі необхідні діаграми (ER-діаграма, діаграма розгортання, Use Case діаграма).
Поки немає уточнення щодо приведеного вище - нічого сказати не можу.

Можливо замовлення неправильно зрозуміле виконавцем, тому вибачаюсь.
Коли писав що робота має виглядати як Front-end + Back-end, то мав на увазі, що вона повинна працювати у веб-режимі, тому WinForms мені не підходять.

Front-end може бути виконаний за допомогою стандарнтих HTML+CSS, або інших засобів, якими може скористатись виконавець. Back-end частина мені потрібна для роботи з сервером - посилання запитів і т.п., виконуватись може на розсуд самого виконавця. Консольний додаток також будь яким доступним способом і можливістю взаємодії з серверною частиною. Система управління базою даних також будь-яка.

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

Blockly (Niryo One)

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2023-10-18

Презентація у програмі канва

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2023-10-16