18.06.2026
Message from Oleh in Відгуки Na5ku
Захистив сьогодні диплом на 90/100. Дякую!!!
18.06.2026
Message from Даша in Відгуки Na5ku
Хочу залишити щирий відгук про роботу над дипломною. Я дуже задоволена результатом! Все було виконано якісно, а головне в обумовлені строки. Дуже сподобалося, що всі правки вносилися максимально швидко і враховувалися всі побажання. Окремо хочу відзначити, що мені підготували не тільки саму роботу, а й презентацію та доповідь, що дуже допомогло і зекономило багато часу […]
18.06.2026
Message from Віра in Відгуки Na5ku
Доброго дня. Хотіла б ще раз подякувати команду Na5ku. Сьогодні захистилась на 99/100
05.06.2026
Message from Назарій in Відгуки Na5ku
курсова найкраща з 3 групи, передайте велику подяку автору🤝
05.06.2026
Message from Ирина in Відгуки Na5ku
Доброго вечора.Курсова супер, виконана дуже добре і в термін. 👍 Велике дякую авторам за вчасно виконану роботу.
05.06.2026
Message from Настя in Відгуки Na5ku
Добрий вечір курсова і презинтація класні , дякую 🫀
05.06.2026
Message from Annа in Відгуки Na5ku
Добрий день! Були інколи труднощі в розумінні та написані моєї курсової, але все одно подолали все) Сьогодні захистила на 97, безмежно вдячна автору🫶🏼🔥
05.06.2026
Message from Яся in Відгуки Na5ku
Доброго дня, здала сьогодні курсову, дякую велике автору за якісно написану роботу🤍
05.06.2026
Message from Karolina in Відгуки Na5ku
Добрий вечір! Дуже хочу подякувати за курсову роботу, отримала високі бали, керівник та комісія були дуже задоволені, я також дуже рада, хочу подякувати вам за хороший та швидкий зворотній зв’язок, і спеціалістам які писали курсову, також хочу подякувати за швидкість виконання роботи, обов’язково буду звертатися ще! Дуже дякую вам! Гарного вам вечора!
05.06.2026
Message from Tatiana in Відгуки Na5ku
Добрий вечір,не вперше звертаюсь.Хотіла б подякувати всім причетним до виконаної роботи,яка отримала найвищий бал з можливого.Робота виконана чітко за замовленням,навіть раніше замовленного терміну.З Вами приємно співпрацювати.Обов’язково буду звертатись за потреби.Дякую👏