Message from Даша in Відгуки Na5ku

Автор:

/ 18.06.2026

Хочу залишити щирий відгук про роботу над дипломною.
Я дуже задоволена результатом! Все було виконано якісно, а головне в обумовлені строки. Дуже сподобалося, що всі правки вносилися максимально швидко і враховувалися всі побажання.
Окремо хочу відзначити, що мені підготували не тільки саму роботу, а й презентацію та доповідь, що дуже допомогло і зекономило багато часу та переживань перед захистом.

Також була приємно здивована можливістю оплати в розстрочку, адже це дуже зручно і робить процес набагато комфортнішим.

Дякую за відповідальність, підтримку та якісно виконану роботу. Я залишилася дуже задоволена і сміливо можу рекомендувати.

Оцените запись