Message from Karolina in Відгуки Na5ku
Добрий вечір! Дуже хочу подякувати за курсову роботу, отримала високі бали, керівник та комісія були дуже задоволені, я також дуже рада, хочу подякувати вам за хороший та швидкий зворотній зв’язок, і спеціалістам які писали курсову, також хочу подякувати за швидкість виконання роботи, обов’язково буду звертатися ще! Дуже дякую вам! Гарного вам вечора!