Message from Tatiana in Відгуки Na5ku
Добрий вечір,не вперше звертаюсь.Хотіла б подякувати всім причетним до виконаної роботи,яка отримала найвищий бал з можливого.Робота виконана чітко за замовленням,навіть раніше замовленного терміну.З Вами приємно співпрацювати.Обов’язково буду звертатись за потреби.Дякую👏