Написання дипломних робіт у Дніпрі

Безкоштовні правки і підтримка до самого захисту
Залиште заявку - решту зробимо ми
alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення "на завтра". Ви самі визначаєте "дедлайн" - беремося, тільки, якщо гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
our_team
 • На прямому зв'язку з 9 до 23. Оцінюємо - цілодобово
 • Підберемо найліпшого експерта (за кваліфікацією, ціною, зайнятістю)
 • Проконтролюємо виконання всіх домовленостей та деталей завдання
 • У разі форс-мажору безболісно знайдемо іншого виконавця
 • Безкоштовно перевіримо роботу на плагіат та надамо звіт

Відгуки клієнтів
Відгуки клієнтів
(4,9) (4,9)
Google
Google
(4,3) (4,3)
Studentguide
Studentguide
(4,7) (4,7)
Віктор
Віктор silensik
Віктор
Марічка
Марічка mhuta0125
Марічка
Павло
Павло zloipavelko
Павло
Ганна
Ганна ___anya.voznak___
Ганна
Захар
Захар za.ck_drummer
Захар
Аліна
Аліна aali.lina
Аліна
Полякова Ірина
Полякова Ірина
Полякова Ірина
Андрій Москаль
Андрій Москаль
Андрій Москаль
Петро Чернов
Петро Чернов
Петро Чернов
Дмитро Лук'яненко
Дмитро Лук'яненко
Дмитро Лук'яненко
Володимир Назаров
Володимир Назаров
Володимир Назаров
Все почалося з невдало написаної роботи...
Все почалося з невдало написаної роботи...

…потім ще однієї і ще. Мене підвели 3 рази, у друзів були схожі випадки. Стало зрозуміло:

🤬 Автори-фрилансери не надійні – беруть передоплату, а потім зникають, претензії по якості не сприймають,  роботи не доопрацьовують, а про повернення коштів і мова не йде.

🤬 Існуючі компанії – посередники, які ні за що не відповідають

Тоді, ще будучи студентом 4-го курсу, я вирішив сворити компанію позбавлену таких недоліків.

Так з’явилась “Na5ku” –  завжди на зв’язку, безкоштовно доопрацьовуємо роботи, перевіряємо їх унікальність, повно оплата лише після знайомства з роботою, а в разі чого і гроші повернемо. Та це не головне.

Головне, що наші супергерої-менеджери забезпечують неухильне дотримання всіх домовленностей між студентом та автором. В підсумку кожен отримує те, що бажав. Ну що ще треба? 😎

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок

Відповіді
на поширені питання

⏰ Коли буде оцінено замовлення?

Час оцінки визначається тим, наскільки швидко ми знайдемо відповідного автора, тому він може відрізнятися залежно від складності предмета, теми, термінів виконання. Зазвичай це займає від кількох хвилин до двох годин, але в особливих випадках може затягтися на день або навіть більше

💲 Як оплатити замовлення?

Всі роботи оплачуються через особистий кабінет на сайті. На даний момент доступна оплата картками Visa та Mastercard, GooglePay та ApplePay. Якщо вашу банківську картку випущено не в Україні - повідомте про це менеджеру в особистому кабінеті і він вам допоможе з оплатою

🗒 Що робити, якщо немає плану роботи?

Ні, ми беремо в роботу тільки ті завдання, на виконання яких є мінімум 24 години. Так ми можемо гарантувати, що встигнемо вчасно

📉 Чи можете ви підготувати презентацію та промову?

Якщо ви замовляєте дипломну роботу презентацію і промову ви можете отримати абсолютно безкоштовно. Просто повідомте менеджеру або в коментаріях до замовлення, що вони вам потрібні!

📝 Ви вносите правки до роботи?

Усі замовлені у нас роботи мають гарантійний термін безкоштовних правок - 30 днів, за умови, що початкові вимоги та початкове завдання не змінилося

🎓 Я можу поспілкуватися з автором роботи?

Всі побажання та питання автору ви можете передати через менеджера – завдяки цьому він може проконтролювати виконання всіх домовленостей та простежити, щоб автор не пропустив ваше запитання

 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

КНУ

КНУБА

КНУТД

КПІ

НаУКМА

НМУ

НТУ «ХПІ

ХДАК

ХНУРЕ

Написання дипломних робіт у Дніпрі

Дипломна робота у Дніпрі

У Дніпропетровську сьогодні знаходиться безліч ВНЗ, студенти яких щодня стикаються з труднощами при виконанні всіляких завдань. Для допомоги в їх вирішенні була створена компанія На5ку, що об’єднала кращих авторів студентських проектів з усіх дисциплін.

Чому з нами зручно працювати

Ми – одна з кращих компаній в Дніпропетровську, де можна безбоязно замовити написання дипломної роботи. За роки присутності на ринку освітніх послуг нашими фахівцями написані тисячі студентських проектів, які отримали відмінні оцінки. Тому якщо зрозуміли, що дипломна робота ніяк не хоче писатися, то не потрібно мучитися, краще відразу замовити її, а час, що звільнився витратити на відпочинок, підготовку до іспитів, проходження практики, спілкування з близькими людьми.

Як пишеться дипломна робота на замовлення

Щоб замовити дипломну в Дніпропетровську, необхідно заповнити спеціальну форму на сайті компанії. Автор зможе надати вам допомогу, навіть якщо відома лише тема і необхідну кількість сторінок. Завдяки величезному досвіду автор самостійно складе план, підбере і обробить інформацію, проведе дослідження, проаналізує отримані результати. Він прекрасно знає, як написати і оформити текст, щоб він гарантовано пройшов перевірку в системі по виявленню плагіату.

Спеціаліст з відділу якості стежить за тим, щоб дипломна робота була дійсно якісною. Тільки після його вердикту вона передає замовнику.


Наші переваги

Компанія На5ку прагне до того, щоб купити дипломну в Дніпропетровську було легко, доступно і приємно для студента. Наші клієнти отримують такий набір гарантій:

 • Дипломна робота буде високої якості. Автори уважно ставляться до вимог, викладених в методичних рекомендаціях, прекрасно знають предмет і уважні при розрахунках і оформленні.
 • Написання буде закінчено не пізніше обумовленого терміну. Ми прагнемо виконувати проекти навіть раніше наміченого, щоб студент мав більше часу на вивчення тексту.
 • Всебічна допомога до моменту захисту. Ми не кидаємо своїх клієнтів на півдорозі. Як тільки виникають непередбачені ситуації, нові вимоги у викладача – звертайтеся до нас!
 • Наявність гарантійного періоду. Кожна дипломна робота коригується до тих пір, поки студент і його науковий керівник не будуть задоволені. Якщо потреба в поправках виникла з вини компанії, то вони робляться безкоштовно.
 • Доступна ціна та зручна система оплати. Замовити, а після оплатити диплом можна в Дніпропетровську або з будь-якої іншої точки країни. Необхідно мати лише трохи грошей і доступ в Інтернет.

Ким пишеться дипломна робота

Авторами дипломів в Дніпропетровську є викладачі ВНЗ, доктори і кандидати наук, аспіранти. Їх знань і досвіду достатньо для виконання проекту, а також докладного пояснення його суть під час консультації. Всебічна підтримка до захисту, що включає в себе написання мови, створення презентації, консультації, – це те, що відрізняє нашу компанію від конкурентів.

Скільки коштує дипломна робота в Дніпропетровську

Середня вартість становить 3500 грн. З урахуванням того, що дипломна робота пишеться навіть за 10 днів, це, погодьтеся, недорого. Але ця швидкість не межа можливостей авторів. Замовити можна і більше термінове написання, переплативши 30% від первісної вартості.

Бажаючі заощадити час і гроші мають можливість залишити заявку на таку послугу, як «дипломна робота під ключ», отримавши в обумовлений термін диплом, а ще мова, тексти відгуків, рецензії, презентацію, наукову статтю, роздатковий матеріал

5/5 - (286 голосів)
Оцініть запис
Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
5/5 - (286 голосів)
Оцініть запис