Написання курсових робіт в Запоріжжі

Безкоштовні правки і підтримка до самого захисту
Залиште заявку - решту зробимо ми
alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення "на завтра". Ви самі визначаєте "дедлайн" - беремося, тільки, якщо гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
our_team
 • На прямому зв'язку з 9 до 23. Оцінюємо - цілодобово
 • Підберемо найліпшого експерта (за кваліфікацією, ціною, зайнятістю)
 • Проконтролюємо виконання всіх домовленостей та деталей завдання
 • У разі форс-мажору безболісно знайдемо іншого виконавця
 • Безкоштовно перевіримо роботу на плагіат та надамо звіт

Відгуки клієнтів
Відгуки клієнтів
(4,9) (4,9)
Google
Google
(4,3) (4,3)
Studentguide
Studentguide
(4,7) (4,7)
Віктор
Віктор silensik
Віктор
Марічка
Марічка mhuta0125
Марічка
Павло
Павло zloipavelko
Павло
Ганна
Ганна ___anya.voznak___
Ганна
Захар
Захар za.ck_drummer
Захар
Аліна
Аліна aali.lina
Аліна
Полякова Ірина
Полякова Ірина
Полякова Ірина
Андрій Москаль
Андрій Москаль
Андрій Москаль
Петро Чернов
Петро Чернов
Петро Чернов
Дмитро Лук'яненко
Дмитро Лук'яненко
Дмитро Лук'яненко
Володимир Назаров
Володимир Назаров
Володимир Назаров
Все почалося з невдало написаної роботи...
Все почалося з невдало написаної роботи...

…потім ще однієї і ще. Мене підвели 3 рази, у друзів були схожі випадки. Стало зрозуміло:

🤬 Автори-фрилансери не надійні – беруть передоплату, а потім зникають, претензії по якості не сприймають,  роботи не доопрацьовують, а про повернення коштів і мова не йде.

🤬 Існуючі компанії – посередники, які ні за що не відповідають

Тоді, ще будучи студентом 4-го курсу, я вирішив сворити компанію позбавлену таких недоліків.

Так з’явилась “Na5ku” –  завжди на зв’язку, безкоштовно доопрацьовуємо роботи, перевіряємо їх унікальність, повно оплата лише після знайомства з роботою, а в разі чого і гроші повернемо. Та це не головне.

Головне, що наші супергерої-менеджери забезпечують неухильне дотримання всіх домовленностей між студентом та автором. В підсумку кожен отримує те, що бажав. Ну що ще треба? 😎

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок

Відповіді
на поширені питання

⏰ Коли буде оцінено замовлення?

Час оцінки визначається тим, наскільки швидко ми знайдемо відповідного автора, тому він може відрізнятися залежно від складності предмета, теми, термінів виконання. Зазвичай це займає від кількох хвилин до двох годин, але в особливих випадках може затягтися на день або навіть більше

💲 Як оплатити замовлення?

Всі роботи оплачуються через особистий кабінет на сайті. На даний момент доступна оплата картками Visa та Mastercard, GooglePay та ApplePay. Якщо вашу банківську картку випущено не в Україні - повідомте про це менеджеру в особистому кабінеті і він вам допоможе з оплатою

🗒 Що робити, якщо немає плану роботи?

Ви можете замовити план до своєї роботи абсолютно безкоштовно та без передоплат. Замовляти роботу чи ні, ви зможете вирішити переконавшись в якості роботи автора і затвердивши план зі своїм науковим керівником

🔜 Коли я отримаю відповідь від менеджера?

Менеджери відповідають на повідомлення в порядку черги, впродовж дня. Якщо у вас термінове питання, напишіть, будь ласка, оператору в чаті, на цій сторінці, і він попросить менеджера відповісти вам позачергово

📝 Вы вносите правки в работе?

Усі замовлені у нас роботи мають гарантійний термін безкоштовних правок - 30 днів, за умови, що початкові вимоги та початкове завдання не змінилося

🎓 Я можу поспілкуватися з автором роботи?

Всі побажання та питання автору ви можете передати через менеджера – завдяки цьому він може проконтролювати виконання всіх домовленостей та простежити, щоб автор не пропустив ваше запитання

 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

КНУ

КНУБА

КНУТД

КПІ

НаУКМА

НМУ

НТУ «ХПІ

ХДАК

ХНУРЕ

Написання курсових робіт в Запоріжжі

Курсова робота в Запоріжжі

У студента в Запоріжжі є кілька варіантів, де замовити написання курсової роботи. Наприклад, звернутися за допомогою до іншого студенту або пошукати виконавця в Інтернеті. Це не найнадійніші методи, адже курсова робота, написана таким же студентом, напевно збере в собі всі основні помилки. А знайдений на просторах Інтернету автор може взагалі не виконати замовлення вчасно. Набагато безпечніше орієнтуватися на поради друзів і хороший досвід одногрупників. Якщо їх курсова робота вийшла ідеальною, то і ваша теж отримає відмінну оцінку.

За роки роботи компанія На5ку надала допомогу тисячам студентів. Численні позитивні відгуки, захищені на відмінно дипломи і курсові – чим не рекомендація замовити курсову в Запоріжжі саме тут?


Кому і навіщо варто замовити курсову

Курсова робота на замовлення – це відмінне рішення для тих студентів, хто зайнятий підготовкою до іспитів, вивченням інших предметів, рабою чи особистими справами. Чи не соромно банально не хотіти писати її самостійно, все ж наукова діяльність не найпоширеніше захоплення.

Етапи підготовки курсової роботи наступні:

 1. Обробка заявки.
 2. Підбір фахівця.
 3. Організація написання.
 4. Перевірка якості.
 5. Передача документа клієнтові.
 6. Внесення коректив при необхідності.

За такою схемою пишеться курсова робота з будь-якого предмету. Наші автори впораються з проектами по біології, психології, вищої математики, програмування, економіці, філології та багатьом іншим.

Як пишеться курсова робота авторами На5ку

Процес починається зі студентської рішення купити курсову в Запоріжжі саме у нас. Далі від нього потрібно дізнатися у викладача точні терміни здачі, базові вимоги, взяти список тем або вибирати одну найцікавішу. Не зайвими будуть методичні рекомендації.

Ця інформація вказується в заявці. Найзручніше оформити її на сайті, так замовлення буде оброблено швидше.

Менеджер, отримавши заявку, підбирає найкращих виконавців, орієнтуючись на їх навички, рівень завантаженості. Разом з обраним автором менеджер визначає підсумкову вартість проекту. Якщо ціна влаштовує студента, то вноситься передоплата і автор приступає до роботи.

Те, як швидко відбувається написання, залежить від терміновості проекту. У будь-який момент студент може доповнити вимоги, поцікавитися, як просувається справа. Для цього використовуйте персональний кабінет. Автор самостійно проводить теоретичне і практичне дослідження, пише і оформляє текст.

Готова курсова робота ще раз перевіряється відділом якості, щоб уникнути неприємних для клієнта ситуацій. Тільки ідеальна робота відправляється замовнику!

Гарантії надійності компанії На5ку

Як і будь-яка інша компанія, ми прагнемо обійти своїх конкурентів.

Основою для цього є:

 • Висока якість робіт завдяки співпраці з визнаними фахівцями.
 • Великий вибір послуг. Автором буде написана курсова робота повністю або окрема глава, внесені доповнення, скориговано оформлення або підвищений відсоток унікальності.
 • Відсутність плагіату, що досягається повною забороною на використання раніше зданих студентських проектів при написанні.
 • Доступна вартість. Через переведення співробітників на віддалену роботу, розумної економії, наші послуги коштують недорого.
 • Наявність гарантійного періоду, коли корективи вносяться швидко, а часом і безкоштовно, якщо вони невеликі чи потрібна в них виникла з вини компанії.
 • Допомога до моменту здачі викладачеві, яка виражається в швидкому внесення правок, проведенні консультацій, розгорнутих відповідях на питання по темі дослідження.
 • Ким пишеться і скільки коштує курсова робота

Ким пишеться і скільки коштує курсова робота в Запоріжжі

Наші автори, безсумнівно, кращі в Запоріжжі і у всій країні. Це викладачі коледжів і ВНЗ, доктора наук, аспіранти, практикуючі фахівці в різних галузях. Курсова робота ними може бути написана всього за тиждень. Якщо і це занадто довгий термін, то поспішіть замовити термінове виконання, переплативши близько 30%.

Середня ціна становить 550 грн. Ця цифра не остаточна, а коригується залежно від складності, терміновості проекту, потрібної кількості сторінок, наявності особливих вимог.

5/5 - (201 голосів)
Оцініть запис
Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
5/5 - (201 голосів)
Оцініть запис