Написання курсових робіт в Одесі

Безкоштовні правки і підтримка до самого захисту
Залиште заявку - решту зробимо ми
alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення "на завтра". Ви самі визначаєте "дедлайн" - беремося, тільки, якщо гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
our_team
 • На прямому зв'язку з 9 до 23. Оцінюємо - цілодобово
 • Підберемо найліпшого експерта (за кваліфікацією, ціною, зайнятістю)
 • Проконтролюємо виконання всіх домовленостей та деталей завдання
 • У разі форс-мажору безболісно знайдемо іншого виконавця
 • Безкоштовно перевіримо роботу на плагіат та надамо звіт

Відгуки клієнтів
Відгуки клієнтів
(4,9) (4,9)
Google
Google
(4,3) (4,3)
Studentguide
Studentguide
(4,7) (4,7)
✅ Термін виконання 2-7 днів
✅ Безкоштовні правки 30 днів
✅ Автор викладач або кандидат наук
✅ Оригінальність від 50% та вище
✅ Безкоштовно звіт з унікальності, план
✅ Ціна від 990 грн.
Віктор
Віктор silensik
Віктор
Марічка
Марічка mhuta0125
Марічка
Павло
Павло zloipavelko
Павло
Ганна
Ганна ___anya.voznak___
Ганна
Захар
Захар za.ck_drummer
Захар
Аліна
Аліна aali.lina
Аліна
Полякова Ірина
Полякова Ірина
Полякова Ірина
Андрій Москаль
Андрій Москаль
Андрій Москаль
Петро Чернов
Петро Чернов
Петро Чернов
Дмитро Лук'яненко
Дмитро Лук'яненко
Дмитро Лук'яненко
Володимир Назаров
Володимир Назаров
Володимир Назаров
Все почалося з невдало написаної роботи...
Все почалося з невдало написаної роботи...

…потім ще однієї і ще. Мене підвели 3 рази, у друзів були схожі випадки. Стало зрозуміло:

🤬 Автори-фрилансери не надійні – беруть передоплату, а потім зникають, претензії по якості не сприймають,  роботи не доопрацьовують, а про повернення коштів і мова не йде.

🤬 Існуючі компанії – посередники, які ні за що не відповідають

Тоді, ще будучи студентом 4-го курсу, я вирішив сворити компанію позбавлену таких недоліків.

Так з’явилась “Na5ku” –  завжди на зв’язку, безкоштовно доопрацьовуємо роботи, перевіряємо їх унікальність, повно оплата лише після знайомства з роботою, а в разі чого і гроші повернемо. Та це не головне.

Головне, що наші супергерої-менеджери забезпечують неухильне дотримання всіх домовленностей між студентом та автором. В підсумку кожен отримує те, що бажав. Ну що ще треба? 😎

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок

Відповіді
на поширені питання

⏰ Коли буде оцінено замовлення?

Час оцінки визначається тим, наскільки швидко ми знайдемо відповідного автора, тому він може відрізнятися залежно від складності предмета, теми, термінів виконання. Зазвичай це займає від кількох хвилин до двох годин, але в особливих випадках може затягтися на день або навіть більше

💲 Як оплатити замовлення?

Всі роботи оплачуються через особистий кабінет на сайті. На даний момент доступна оплата картками Visa та Mastercard, GooglePay та ApplePay. Якщо вашу банківську картку випущено не в Україні - повідомте про це менеджеру в особистому кабінеті і він вам допоможе з оплатою

🗒 Що робити, якщо немає плану роботи?

Ви можете замовити план до своєї роботи абсолютно безкоштовно та без передоплат. Замовляти роботу чи ні, ви зможете вирішити переконавшись в якості роботи автора і затвердивши план зі своїм науковим керівником

🔜 Коли я отримаю відповідь від менеджера?

Менеджери відповідають на повідомлення в порядку черги, впродовж дня. Якщо у вас термінове питання, напишіть, будь ласка, оператору в чаті, на цій сторінці, і він попросить менеджера відповісти вам позачергово

📝 Вы вносите правки в работе?

Усі замовлені у нас роботи мають гарантійний термін безкоштовних правок - 30 днів, за умови, що початкові вимоги та початкове завдання не змінилося

🎓 Я можу поспілкуватися з автором роботи?

Всі побажання та питання автору ви можете передати через менеджера – завдяки цьому він може проконтролювати виконання всіх домовленостей та простежити, щоб автор не пропустив ваше запитання

 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

КНУ

КНУБА

КНУТД

КПІ

НаУКМА

НМУ

НТУ «ХПІ

ХДАК

ХНУРЕ

Написання курсових робіт в Одесі

Одеса – неймовірно гарне місто, в якому хочеться гуляти, купатися в теплому морі, засмагати на пляжі, а не викроювати по вихідним годинник на написання курсової роботи. Реалізувати ці бажання допоможе компанія На5ку, багато років успішно працює на ринку освітніх послуг. Тисячі зданих студентських проектів, захищені дипломи, безліч позитивних відгуків – ось знак нашої надійності і порядності.

Замовити курсову в Одесі

Процедура замовлення неймовірно проста. Щоб замовити курсову в Одесі, заповніть спеціальну форму на сайті. Тут слід вказати дисципліну, тему, терміни здачі, необхідну кількість сторінок. Цієї інформації вже достатньо, щоб курсова робота вийшла відмінною. Якщо є методичні рекомендації, особливі вимоги викладача або необхідний високий відсоток унікальності тексту, то не забудьте про це вказати.

Виконання проекту проходить ряд етапів:

 • Обробка заявки менеджером.
 • Пошук найбільш підходящого фахівця.
 • Узгодження умов співпраці.
 • Внесення авансового платежу.
 • Написання та оформлення документа.
 • Перевірка курсової фахівцем з відділу якості.
 • Надання студенту превью для ознайомлення.
 • Оплата залишку суми і передача повної версії роботи.

Ми надаємо допомогу студентам усіх спеціальностей, виконуючи проекти з біології, філології, вищої математики, програмування, фізики, економіки, права, історії, педагогіці, психології та багатьох інших дисциплін. Якщо на сайті не знайшли згадки про предмет, в рамках вивчення якого пишеться курсова робота, то вкажіть при заявці його назву в коментарях.

Як пишеться курсова робота

Курсова робота пишеться одним з авторів компанії, який не обов’язково проживає в Одесі. Завдяки можливості працювати віддалено ми залучили найкращих виконавців по всій Україні. Автора підбирає менеджер, на нього ж покладено обов’язок контролювати написання, передавати вимоги клієнта, вирішувати будь-які проблемні ситуації. Від виконавця же потрібно відібрати актуальну, достовірну інформацію, провести самостійно дослідження, описати і оформити отримані результати. Ніхто не захоче купити курсову в Одесі, якщо при її створенні будуть використовуватися чужі студентські проекти. Тому курсова робота неодмінно перевіряється фахівцем з відділу якості візуально і за допомогою системи Антиплагіат.

Гарантії компанії На5ку

Немає нічого кращого для нас, ніж задоволений клієнт. І справа тут не тільки в словах подяки. Людина, чия курсова робота була написана на відмінно, швидше за все порекомендує нас своїм друзям або іншим студентам. Взаємовигідна співпраця – основа нашої діяльності і ваших хороших оцінок. Щоб цього домогтися, ми гарантуємо, що:

 • Курсова робота в Одесі буде виконана під ваші вимоги, оформлена по ГОСТу і легко пройде перевірку в системі Антиплагіат.
 • Ми уважно поставимося до всіх деталей і побажанням, доведемо проект до досконалості.
 • Кожна робота має гарантійний період, коли виявляється всіляка допомога. Автор проведе консультацію або ж швидко внесе корективи. Коли необхідність у поправках виникла не через нові вимог викладача, а з нашої вини, то вони роблять безкоштовно.
 • Можливість купити курсову в Одесі з терміновим написанням або замовити тільки окремі послуги, такі як вичитування і коригування тексту, його оформлення, дописування розділів, підвищення рівня унікальності.

Ким пишеться курсова робота

Курсова на замовлення в Одесі може бути написана кандидатом наук (особливо складні теми), викладачем або талановитим аспірантом. Їх великий досвід і знання дозволяють провести дослідження, правильно написати текст наукового проекту і при необхідності пояснити суть написаного під час консультації.

Вартість курсових робіт в Одесі

Ціна становить 550 грн., Але і ця ціна не остаточна. Вона коригується на підставі якої складності, терміновості саме вашого проекту, потрібної кількості сторінок. Тому типова курсова робота найчастіше коштує недорого, особливо теоретичного характеру. Навіть якщо замовити термінове виконання, то сума переплати буде всього 50%. Колектив Na5ku зробить все що нам під силу, щоб написання курсової в Одесі пройшло швидко і якісно.

Курсові роботи в інших містах:

5/5 - (300 голосів)
Оцініть запис
Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
5/5 - (300 голосів)
Оцініть запис