Написання дисертацій на замовлення

Безкоштовні правки і підтримка до самого захисту
Залиште заявку - решту зробимо ми
alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення - від 1 дня. Беремося тільки за ті роботи, які гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
Дізнайтесь точну вартість

Затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Оригінальність роботи: 50%
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти

 • Обсяг
  Від 150 сторінок
 • Рекомендований термін
  Від 6 місяців
 • Автор
  Доктор наук

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок

Відповіді
на поширені питання

❓Як зробити замовлення у вашій компанії?

Оформити замовлення на написання дисертації можна заповнивши форму замовлення на сайті, зателефонувавши за вказаними в розділі Контакти телефонами або надіславши листа на нашу електронну адресу.

🔜 Які терміни виконання замовлення. Чи можете ви виконати термінове замовлення?

Терміни виконання залежать від складності роботи і обговорюються заздалегідь при замовленні дисертації. Існує можливість виконання роботи в прискореному темпі.

❓Чи можу я відмовитися від заявки після того як мені повідомили ціну і умови?

Можете. Процес оформлення заявки не прив’язує вас до нашої компанії, він лише допомагає оцінити складність замовлення для того, щоб повідомити вам терміни і вартість.

💻 Я можу контролювати процес роботи над моїм замовленням?

Звичайно. За допомогою нашого менеджера ви в будь-який час можете дізнатися як йдуть справи з написанням вашої дисертації, передати автору свої зауваження і побажання.

💰Чи існує ризик, що ви візьмете гроші, але не виконаєте роботу?

Ні, після того як компанія взяла передоплату за виконання роботи, вона несе повну відповідальність за те, щоб ви отримали бажане.

📝 Чи вносите ви виправлення в написані вами дисертації?

Так, всі роботи можуть бути відправлені на доопрацювання. Правки, які виникли через невідповідність роботи початковим вимогам замовника, виконуються безкоштовно. Додаткові правки можуть бути внесені на будь-якому етапі роботи і вже після її виконання протягом гарантійного терміну.

 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
 • Відгуки
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

КНЕУ

КНУ

КНУБА

КНУТД

КПІ

НаУКМА

НМУ

НТУ «ХПІ

ХДАК

ХНУРЕ

ХНЮУ ім. Ярослава Мудрого

Допомога в написанні дисертації досить часто буває неоціненна, адже процес складається з безлічі етапів від вибору теми до написання автореферату. Наша компанія надає таку послугу, як написання кандидатської чи докторської дисертації на замовлення.

Кандидатська дисертація на замовлення

Найчастіше здобувач уже визначився з темою дослідження, зібрав якийсь матеріал для обгрунтування актуальності теми, але сам процес виконання постійно відкладається через брак часу для обробки інформації. Адже обсяг робіт дійсно дуже великий. При самому швидкому темпі, молодий вчений не зможе виконати дослідження швидше, ніж за пару років. Адже для кандидатського дисертаційного дослідження необхідно як мінімум пара років за умови, що вас не відволікає ні робота, ні побутові або особистісні проблеми. На жаль, такі умови практично нереальні. Якщо ви вирішили замовити дисертацію, то будьте впевнені, що її текст буде написаний одним автором, що забезпечить логічну послідовність викладу матеріалу.

Крім безпосередньо самої роботи, молодому вченому необхідно так само написати, а після опублікувати певну кількість статей за обраною темою, написати тези для наукових конференцій, підготувати автореферат. Це теж забирає досить багато часу, особливо процес написання статей з їх подальшою публікацією. Тому великою популярністю користується послуга написання дисертації під ключ. При виборі такого варіанту ви максимально позбавлені всіх клопотів.

Докторська дисертація на замовлення

Замовити докторську дисертацію так само легко, як і кандидатську, проте слід пам’ятати, що це робота з більш великим рівнем складності. Тому для проведення даного типу дослідження зазвичай необхідно не менше двох років, на практиці процес займає найчастіше два з половиною – три роки. Однак можливо написати дисертацію на замовлення якнайшвидше, якщо виникла така необхідність.

До даного типу наукового дослідження так само потрібно докласти статті та тези, але вже в більшій кількості. Так, якщо для кандидатського дисертаційного дослідження досить п’яти опублікованих статей, то для докторської може знадобитися і двадцять.

Крім написання дисертації на замовлення, статей з обраної тематики, ми пропонуємо так само написання комплексу відгуків та рецензій для роботи.

Вирішивши замовити докторську дисертацію, ви можете бути впевнені, що всі матеріали, які були використані в дослідження, абсолютно реальні, актуальні й будуть надані вам в будь-який час для аналізу тексту роботи на предмет запозичення текстових елементів, як в процесі написання роботи, так і безпосередньо перед процедурами захисту.

Над вашим замовленням будуть працювати вчені, автори науково-дослідних робіт, викладачі кращих ВНЗ країни, працівники лабораторій, конструкторських бюро та інших науково-дослідних організацій.

Також важливою умовою роботи компанії є повне дотримання вимог замовника, виконання рекомендацій консультанта або наукового керівника в процесі проведення дослідження, внесення необхідних змін, зазначених рецензентами і опонентами, після попереднього захисту на кафедрі, а також експертами після попереднього захисту на засіданні спеціалізованої вченої ради і всіх істотних проміжних зауважень замовника.

Ціна дисертації

Ціна на дисертацію різна і залежить багато в чому від умов які обговорюються на ранньому етапі Вашого замовлення. Більш детально ви зможете обговорити ціни з менеджером, який з радістю допоможе розібратися з усіма питаннями. Купити дисертацію ви зможете за тією ціною яку обговорили і затвердили раніше, якщо звичайно, не будете вносити додаткові дані і завдання по ходу роботи.

Компанія з усією відповідальністю гарантує відсутність плагіату в наданих результатах досліджень, бере на себе зобов’язання щодо нерозголошення третім особам інформацію про клієнтів.

Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
5/5 - (214 Голоси)
Оцініть запис
Відновлення паролю

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
ВХІД
Увійти за допомогою

Забули пароль?
Реєстрація

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
CANCELLED
ВХІД
УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
vk fb

Забули пароль?
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти