Написання дисертацій на замовлення

Безкоштовні правки і підтримка до самого захисту
Залиште заявку - решту зробимо ми
alt
Суворо дотримуємося вимог. Всі роботи проходять перевірку якості перед відправкою клієнту , ви гарантовано отримаєте відмінний матеріал.
alt
Ваші гроші в безпеці. У разі невідповідного виконання роботи ми повернемо вам гроші
alt
Особистий менеджер вирішить всі проблеми і підбере автора
Mouse icon
Дізнайтеся вартість
вашої роботи безкоштовно

Оригінальність роботи: 50%

Утримуйте ctrl для додавання декількох файлів.


 • Обсяг
  Від 150 сторінок
 • Термін
  Від 6 місяців
 • Автор
  Доктор наук

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок

Відповіді
на часті питання

❓Як зробити замовлення у вашій компанії?

Оформити замовлення на написання дисертації можна заповнивши форму замовлення на сайті, зателефонувавши за вказаними в розділі Контакти телефонами або надіславши листа на нашу електронну адресу.

🔜 Які терміни виконання замовлення. Чи можете ви виконати термінове замовлення?

Терміни виконання залежать від складності роботи і обговорюються заздалегідь при замовленні дисертації. Існує можливість виконання роботи в прискореному темпі.

❓Чи можу я відмовитися від заявки після того як мені повідомили ціну і умови?

Можете. Процес оформлення заявки не прив’язує вас до нашої компанії, він лише допомагає оцінити складність замовлення для того, щоб повідомити вам терміни і вартість.

💻 Я можу контролювати процес роботи над моїм замовленням?

Звичайно. За допомогою нашого менеджера ви в будь-який час можете дізнатися як йдуть справи з написанням вашої дисертації, передати автору свої зауваження і побажання.

💰Чи існує ризик, що ви візьмете гроші, але не виконаєте роботу?

Ні, після того як компанія взяла передоплату за виконання роботи, вона несе повну відповідальність за те, щоб ви отримали бажане.

📝 Чи вносите ви виправлення в написані вами дисертації?

Так, всі роботи можуть бути відправлені на доопрацювання. Правки, які виникли через невідповідність роботи початковим вимогам замовника, виконуються безкоштовно. Додаткові правки можуть бути внесені на будь-якому етапі роботи і вже після її виконання протягом гарантійного терміну.

 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
 • Відгуки
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

КНЕУ

КНУ

КНУБА

КНУТД

КПІ

НаУКМА

НМУ

НТУ «ХПІ

ХДАК

НфаУ

ХНПУ імені Г.С. Сковороди

ХНУ імені В. Н. Каразіна

ХНУРЕ

ХНЮУ ім. Ярослава Мудрого

Допомога в написанні дисертації досить часто буває неоціненна, адже процес складається з безлічі етапів від вибору теми до написання автореферату. Наша компанія надає таку послугу, як написання кандидатської чи докторської дисертації на замовлення.

Кандидатська дисертація на замовлення

Найчастіше здобувач уже визначився з темою дослідження, зібрав якийсь матеріал для обгрунтування актуальності теми, але сам процес виконання постійно відкладається через брак часу для обробки інформації. Адже обсяг робіт дійсно дуже великий. При самому швидкому темпі, молодий вчений не зможе виконати дослідження швидше, ніж за пару років. Адже для кандидатського дисертаційного дослідження необхідно як мінімум пара років за умови, що вас не відволікає ні робота, ні побутові або особистісні проблеми. На жаль, такі умови практично нереальні. Якщо ви вирішили замовити дисертацію, то будьте впевнені, що її текст буде написаний одним автором, що забезпечить логічну послідовність викладу матеріалу.

Крім безпосередньо самої роботи, молодому вченому необхідно так само написати, а після опублікувати певну кількість статей за обраною темою, написати тези для наукових конференцій, підготувати автореферат. Це теж забирає досить багато часу, особливо процес написання статей з їх подальшою публікацією. Тому великою популярністю користується послуга написання дисертації під ключ. При виборі такого варіанту ви максимально позбавлені всіх клопотів.

Докторська дисертація на замовлення

Замовити докторську дисертацію так само легко, як і кандидатську, проте слід пам’ятати, що це робота з більш великим рівнем складності. Тому для проведення даного типу дослідження зазвичай необхідно не менше двох років, на практиці процес займає найчастіше два з половиною – три роки. Однак можливо написати дисертацію на замовлення якнайшвидше, якщо виникла така необхідність.

До даного типу наукового дослідження так само потрібно докласти статті та тези, але вже в більшій кількості. Так, якщо для кандидатського дисертаційного дослідження досить п’яти опублікованих статей, то для докторської може знадобитися і двадцять.

Крім написання дисертації на замовлення, статей з обраної тематики, ми пропонуємо так само написання комплексу відгуків та рецензій для роботи.

Вирішивши замовити докторську дисертацію, ви можете бути впевнені, що всі матеріали, які були використані в дослідження, абсолютно реальні, актуальні й будуть надані вам в будь-який час для аналізу тексту роботи на предмет запозичення текстових елементів, як в процесі написання роботи, так і безпосередньо перед процедурами захисту.

Над вашим замовленням будуть працювати вчені, автори науково-дослідних робіт, викладачі кращих ВНЗ країни, працівники лабораторій, конструкторських бюро та інших науково-дослідних організацій.

Також важливою умовою роботи компанії є повне дотримання вимог замовника, виконання рекомендацій консультанта або наукового керівника в процесі проведення дослідження, внесення необхідних змін, зазначених рецензентами і опонентами, після попереднього захисту на кафедрі, а також експертами після попереднього захисту на засіданні спеціалізованої вченої ради і всіх істотних проміжних зауважень замовника.

Компанія з усією відповідальністю гарантує відсутність плагіату в наданих результатах досліджень, бере на себе зобов’язання щодо нерозголошення третім особам інформацію про клієнтів і дисертації на замовлення ні під час роботи над замовленням, ні після неї.

Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
Оцініть запис
Відновлення паролю

ВХІД
УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
vk fb

Забули пароль?

Узнать стоимость Вашего заказа за 2 часа или нет? 

 

Пока думаете, получите 50 грн. скидки на любой Ваш заказ, для этого укажите свой email ниже.

Также, совсем скоро Вам понадобится скидка на Дипломную работу. Сохраните ее:

промокод на 500 грн : dip-500