Як зробити замовлення

Як зробити замовлення без реєстрації

Зробити замовлення на сайті після реєстрації

✅ Натисніть помаранчеву кнопку в шапці сайту “Увійти | Реєстрація”

✅ Пройдіть просту реєстрацію або авторизуйтесь за допомогою соціальних мереж. Вкажіть корректний е-мейл – на вказану почту вам будуть надіслані пароль та сповіщення про вартість та статус замовлення

✅ Після того, як ви зарєстуєтеся, у вас зявиться можливість заповнити свій профіль – змінити пароль та внести додаткову інформацію про себе (їм’я, телефон, курс та ВУЗ). Ці поля не обов’язкові, але, наприклад, зазчений номер телефону дозволить вам отримувати повідомлення про вашу роботу якнайшвидше (через Viber або SMS). Для того щоб це зробити – перейдіть до “Налаштувань” та заповніть відповідні поля

Як оформити замовлення в особистому кабінеті

✅ Перейдіть на сторінку оформлення замовлення натиснувши “+ ДОДАТИ ЗАМОВЛЕННЯ”

✅ Заповніть форму. Вкажіть якомога повнішу інформацію щодо роботи та прикріпіть всі існуючі файли що її стосуються – це допоможе швидше і точніше її оцінити. Якщо після оцінки у вас з’являться нові вимоги або доповнення, це може вплинути на кінцеву ціну (як в більшу так і в меншу сторону)

Оцінка замовлення

  • Після відправки форми ми одразу почнемо пошук автора та оцінку замовлення. Зазвичай цей процес триває від кількох хвилин до 2 годин. В деяких випадках (складна або узкоспецалізована тема роботи, велике навантаження авторів в пікові сезони під час сесій тощо) він може затягнутися до 1 дня або навіть більше.
  • Коли замовлення буде оцінено, ви отримаєте відповідне сповіщення на вказану електронну адресу та по Viber або SMS.
  • Якщо вам підходить запропонований варіант ви можете вносити передоплату і ми відразу почнемо виконання замовлення

Оплата замовлення

  • Оплата замовлення відбувається через особистий кабінет на нашому сайті. На даний момент доступна оплата картами VISA та MasterCard будь-якого українського банку, Apple Pay та Google Pay
  • Передоплата становить 50% від вартості роботи. Залишок ви зможете внести після виконання роботи та знайомства з її фрагментом.

Як внести передоплату?

✅ Перейдіть на основну сторінку особистого кабінету, знайдіть потрібне замовлення та натисність “Внести передоплату”.

✅ Якщо у вас є промокод або кошти на бонусному рахунку, які ви хотіли б використати – натисніть на назву потрібної роботи, щоб перейти до деталей вашого замовлення та натисність “Ввести промокод”, щоб використати промокод, або “Зменшити ціну”, щоб використати бонусні кошти.  Скористатися промокодом можна лише на стадії передоплати.

✅ Після внесення передоплати вам не потрібно більше нічого роботи – ми автоматично та миттєво отримаємо повідомлення про оплату та почнемо виконання завдання. Все що потрібно надалі – слідкувати за повідомленнями в почті, Viber та SMS, щоб не пропустити сповіщення про завершення роботи.

Як отримати виконану роботу?

✅ Після повідомлення про виконання замовлення і до моменту повної оплати, ви можете завантажити частину роботи для ознайомлення. Щоб це зробити перейдіть до вкладки “Завершені роботи” на головній сторінці особистого кабінету та натисніть на назву потрібної роботи, щоб відкрити детальний опис завдання

✅ Перейдіть на вкладку “Файли”. В лівій частині ви знайдете «Прев’ю роботи».

✅ Після ознайомлення з фрагментом, якщо вас все задовольняє – ви можете внести залишок суми та отримати повну версію роботи. Щоб внести залишок перейдіть до вкладки “Інформація про замовлення та оплата” та натисніть “Оплатити”

✅ Як тільки ви внесете всю вартість замовлення, автоматично стане доступна повна версія роботи. Завантажити її можна в тому ж розділі, що і прев’ю – у вкладці “Файли”

Якщо в роботі потрібні правки, ми зробимо їх безкоштовно протягом гарантійного терміну – 1 місяць.

Також подивіться розділи:

Як спілкуватися з менеджером
Як відправити замовлення на доопрацювання
Як заробляти разом з нами