Наші цінності

Повага до клієнтів

У сфері написання курсових робіт, кращим способом реклами, є особиста рекомендація, а термін життя одного клієнта дуже великий, так як навчання тривати в середньому від 4 до 6 років. Саме тому ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося відповідати високому рівню послуг на ринку.

Менеджери відповідають на всі питання майже миттєво, автори можуть внести доробки безкоштовно і вже з першого замовлення користувачів нашого сервісу отримують бонуси і знижки.

Доробки

Кожна робота має свій гарантійний термін. Наприклад, на курсову роботу гарантія дається на 1 місяць.

Це означає, що, якщо в роботу необхідно внести правки, наші автора внесуть їх в найкоротші терміни безкоштовно. Адже це наша робота – якісно виконувати ваші замовлення.

У разі ж необхідно внести правки після гарантійного терміну – не впадайте у відчай, швидше за все ми теж вам допоможемо безкоштовно

Унікальність роботи

Кожна робота проходить перевірку на унікальність, щоб відповідати стандартам нашої компанії.

Також ми із задоволення врахуємо ваші особисті побажання і допоможемо виконати роботу з унікальністю навіть 95 відсотків. Головне не забудьте вказати це у вимогах до замовлення.

Індивідуальний підхід

Наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00 без вихідних.

Ми на зв’язку будь-яким зручним для вас способом. Готові консультувати вас в особистому кабінеті, відповідати на ваші запитання Instagram, Telegram, Viber і приймати ваші дзвінки по телефону.

Найважливіше, що у нас реалізована комунікація з авторами через особистий кабінет. Ви можете адресувати питання саме автору.

Економія часу

Оплатити замовлення зручно через особистий кабінет будь-яким зручним для вас способом.

У той час поки автор буде виконувати ваше замовлення, ви можете підготуватися до іспиту, заліку, не відволікатися від основної роботи. Та й погуляти ви можете, ви ж студенти!