Унікальне та якісне есе англійською на замовлення

Написання есе англійською швидко і недорого. Висока якість, досвідчені автори.

alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення - від 1 дня. Беремося тільки за ті роботи, які гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
Дізнайтесь точну вартість

Затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Оригінальність роботи: 50%
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти

 • Обсяг
  Від 3-5 сторінок
 • Рекомендований термін
  Від 3 днів
 • Автор
  Викладач & Кандидат наук

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок
 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
 • Відгуки
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

ХДАК

ХНПУ імені Г.С. Сковороди

ХНЮУ ім. Ярослава Мудрого

НфаУ

ХНУРЕ

НТУ «ХПІ

ХНУ імені В. Н. Каразіна

КНУБА

КНУТД

НаУКМА

НМУ

КПІ

КНУ

КНЕУ

Замовити написання есе з англійської

Написання есе – це одне з найпопулярніших завдань для студентів останніми роками. Для його створення необхідно не тільки майстерно володіти словом, а й добре розумітися на обраній темі.

Типове есе з англійської продемонструє викладачеві рівень граматики учня, вміння відбирати та аналізувати матеріал, доводити свою точку зору. Твір складається з кількох елементів:

 • Невелика вступна частина, де описується важливість питання, що вивчається, мета і висувається гіпотеза. Завдання учня у тому, щоб спростувати чи підтвердити його з допомогою знайдених фактів.
 • Основний сегмент есе англійською – це чергування тез і доводів, покликаних довести їх правильність. Вважається правильним написання двох-трьох аргументів на підтвердження. Як аргументи використовують думки видатних учених, спостереження автора, історичні чи наукові факти. Використовуючи цитати або статистичні дані, слід особливу увагу приділяти розміщенню посилань та опису джерел у списку використаної літератури.
 • Закінчується твір з англійської невеликими висновками, де учень розмірковує у тому, чи вдалося довести висунуту раніше гіпотезу.

Структура твору досить строга, вона максимально пристосована для логічного, стисненого розкриття теми. До робіт такого роду англійською висувається ряд особливих вимог: високий відсоток унікальності тексту, відсутність помилок, лаконічність, достовірність фактів.

Ці вимоги та правила створення есе з англійської сильно ускладнюють, подовжують процес написання та підштовхують учнів до того, щоб замовити цю невелику роботу у досвідченого автора. Знайдуться такі люди у компанії На5ку, яка з 2013 року займається допомогою у виконанні студентських, наукових проектів на замовлення.

Якісний твір англійською для студентів

Замовляючи есе у фірмі На5ку, не потрібно особисто відбирати виконавця, вести довге листування, перевіряти якість роботи, що вийшла. Коли готовий текст необхідний терміново, а водночас потрібно здати ще десятки контрольних, учню просто ніколи цим займатися. Набагато зручніше перекласти ці турботи на плечі менеджера. Той самостійно знайде відповідного виконавця з-поміж тих, з якими співпрацює сервіс, визначить вартість послуги, проконтролює процес виконання.

Перед відправкою тексту, він пройде додаткову перевірку у відділі якості, де вивчать рівень унікальності, правильність оформлення та повноту дотримання описаних під час замовлення вимог. Внісши лише невеликий аванс, а після отримавши прев’ю, замовник вирішує, чи гідний підсумковий результат повної оплати або ж необхідно внесення додаткових коректив. При необхідності організовуються безкоштовні консультації з виконавцем, докладно розписуються відповіді питання, що цікавлять учня.

Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
Оцініть запис
Відновлення паролю

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
ВХІД
Увійти за допомогою

Забули пароль?
Реєстрація

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
CANCELLED
ВХІД
УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
vk fb

Забули пароль?
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти