Написання кандидатських дисертацій на замовлення

Допомога в написанні кандидатської дисертацій. Узгодимо всі вимоги, терміни і ціну. Внесемо безкоштовні правки і оформимо по методичці

alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення - від 1 дня. Беремося тільки за ті роботи, які гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
Дізнайтесь точну вартість

Затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Оригінальність роботи: 50%
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти

 • Обсяг
  Від 150 сторінок
 • Рекомендований термін
  Від 6 місяців
 • Автор
  Доктор наук

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок

Відповіді
на поширені питання

❓Як зробити замовлення у вашій компанії?

Оформити замовлення на написання дисертації можна заповнивши форму замовлення на сайті, зателефонувавши за вказаними в розділі Контакти телефонами або надіславши листа на нашу електронну адресу.

🔜 Які терміни виконання замовлення. Чи можете ви виконати термінове замовлення?

Терміни виконання залежать від складності роботи і обговорюються заздалегідь при замовленні дисертації. Існує можливість виконання роботи в прискореному темпі.

❓Чи можу я відмовитися від заявки після того як мені повідомили ціну і умови?

Можете. Процес оформлення заявки не прив’язує вас до нашої компанії, він лише допомагає оцінити складність замовлення для того, щоб повідомити вам терміни і вартість.

💻 Я можу контролювати процес роботи над моїм замовленням?

Звичайно. За допомогою нашого менеджера ви в будь-який час можете дізнатися як йдуть справи з написанням вашої дисертації, передати автору свої зауваження і побажання.

💰Чи існує ризик, що ви візьмете гроші, але не виконаєте роботу?

Ні, після того як компанія взяла передоплату за виконання роботи, вона несе повну відповідальність за те, щоб ви отримали бажане.

📝 Чи вносите ви виправлення в написані вами дисертації?

Так, всі роботи можуть бути відправлені на доопрацювання. Правки, які виникли через невідповідність роботи початковим вимогам замовника, виконуються безкоштовно. Додаткові правки можуть бути внесені на будь-якому етапі роботи і вже після її виконання протягом гарантійного терміну.

 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
 • Відгуки
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

КНЕУ

КНУ

КНУБА

КНУТД

КПІ

НаУКМА

НМУ

НТУ «ХПІ

ХДАК

ХНУРЕ

ХНЮУ ім. Ярослава Мудрого

Написання кандидатської дисертації з На5ку

Кандидатська дисертація неймовірно відповідальний захід в життя аспіранта. Це перша сходинка до визнання його як вченого і найчастіше перше серйозне самостійне дослідження. Створюється ця дисертація довго, складно і піддається численним правок. А до того ж не можна забувати і про своєчасну публікації статей, без яких неможливо отримати допуск до захисту.

Тому дуже цінна буде при написанні будь-якої кандидатської дисертації допомогу фахівця. Лише мале число аспірантів мають компетентного, чуйного наставника, здатного провести майбутнього вченого через всі складнощі захисту. Компанія На5ку готова взяти на себе цю роль, виконуючи кандидатські на замовлення по будь-яких напрямах.

Як замовити кандидатську дисертацію

Сервіс допомоги вченим і студентам На5ку з 2013 року виконує кандидатські на замовлення. Тут можна:

Швидше і зручніше за все замовити кандидатську дисертацію заповнивши заявку на сайті. Вказавши обсяг, тему і терміни виконання, варто приділити особливу увагу опису вимог до готової дисертації. Не зайвими будуть і чернетки, замітки або тезове опис ідеї майбутньої кандидатської.

На підставі цієї інформації менеджер підбере найкращого виконавця, готового взятися за написання кандидатської дисертації. У штаті компанії є кандидати і доктора наук, вже не один десяток разів виконували подібні проекти на замовлення, а тому відмінно обізнані про тонкощі створення кандидатських робіт.

Для додаткової перевірки якості їх роботи створено відділ якості. Він ще раз перевіряє правильність подачі матеріалу, оформлення і наявність необхідного рівня унікальності тексту. Коли мова йде про наукових статтях, то вивчається їх відповідність вимогам обраного для публікації видавництва.

Скільки коштує кандидатська робота?

Середня ціна на кандидатські дисертації на замовлення складає 50 тис. Грн. Така вартість обумовлена ​​складністю і масштабністю дослідження. Якщо необхідно додатково написати наукові статті, підготувати пакет документів для комісії, то рекомендується замовити таку послугу, як «кандидатська під ключ». В результаті в обумовлений термін буде передано все необхідне для подачі рецензентам і членам ВАК.

Робота пишеться не менше шести місяців, однак фахівці компанії готові виконати її і в більш стислі терміни, що дозволить аспіранту швидше отримати заповітну науковий ступінь.

Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
Оцініть запис
Відновлення паролю

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
ВХІД
Увійти за допомогою

Забули пароль?
Реєстрація

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
CANCELLED
ВХІД
УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
fb

Забули пароль?
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти