Замовити контрольну роботу з англійської мови

Написання контрольної роботи з англійської мови недорого і швидко досвідченими авторами

alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення - від 1 дня. Беремося тільки за ті роботи, які гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
Дізнайтесь точну вартість

Затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Оригінальність роботи: 50%
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти

 • Обсяг
  Від 1 сторінки
 • Рекомендований термін
  Від 2 днів
 • Автор
  Викладач & Кандидат наук

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок
 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
 • Відгуки
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

ХДАК

ХНПУ імені Г.С. Сковороди

ХНЮУ ім. Ярослава Мудрого

НфаУ

ХНУРЕ

НТУ «ХПІ

ХНУ імені В. Н. Каразіна

КНУБА

КНУТД

НаУКМА

НМУ

КПІ

КНУ

КНЕУ

Контрольна робота з англійської мови від досвідченого автора

Кількість контрольних робіт, що задаються студентам, ближче до сесії стає воістину страшним. При цьому не можна забувати про дипломи, курсові, реферати та відповіді на семінарських заняттях. Встигнути все можливо лише жертвуючи сном і відпочинком.

Незважаючи на запевнення викладачів, рідкісний перекладач знає англійську мову досконало у всіх проявах. Одні фахівці працюють з усними перекладами, інші охоче беруться за технічні або художні тексти. І вони цілком можуть не знати молодіжний сленг або термінологію у вузькій сфері. Студенту ж забороняють спеціалізуватися на одному напрямку, задаючи контрольні на найрізноманітніші теми.

Співробітники сервісу допомоги учням На5ку охоче виконають проект з англійської мови, звільняючи студентський час для більш важливих і цікавих справ. Поки досвідченим автором без помилок робиться контрольна робота, можна вдосконалювати розмовну англійську мову або збирати матеріал для диплома.

У компанії трудяться досвідчені, перевірені сотнями замовлень автори. Це викладачі ВНЗ, аспіранти, перекладачі, кандидати наук. Тобто ті фахівці, які одночасно знають і практику перекладу, і норми оформлення, подачі інформації в наукових текстах. Немає необхідності щохвилини контролювати, як пишеться контрольна з англійської мови, виконавці гарантовано зроблять все якісно і до обумовленого терміну. Передавати свої зауваження, питання чи побажання можна за допомогою персонального кабінету, який отримують зареєструвалася на сайті, або менеджера.

Як замовити контрольну по предмету «Англійська мова»

Замовити проект зручніше за все прямо на сайті, заповнивши невелику форму подачі заявки. Там дається інформація про завдання, що дозволяє вибрати підходящого виконавця і розрахувати вартість послуги. Так як ціна безпосередньо залежить від складності поставленого перед автором завдання, то свої чи викладацькі вимоги рекомендується описати максимально повно. При замовленні вказується:

 • Тип проекту, в даному випадку це контрольна робота, і дисципліна. Буде відбиратися автор, який спеціалізується на студентських дослідженнях саме в даній сфері, а не французькою або німецькою.
 • Тема. Вона описується в точно таких формулюваннях, які озвучив викладач. Іноді одне неправильно вказане слово повністю змінює напрямок аналізу.
 • Терміни. Виконавці готові зробити і термінові проекти, але вартість послуги буде вище. Тому, якщо хочеться заощадити, то купуйте написання відразу після отримання завдання від викладача, а не напередодні здачі готового тексту.
 • Рівень унікальності. Він неодмінно буде досягнуто без використання низькоякісних програм або бездумного підбору синонімів.
 • Обсяг. Якщо текст повинен сильно відрізнятися за обсягом від стандартного значення, то даний параметр потрібно обов’язково вказати.
Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
Оцініть запис
Відновлення паролю

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
ВХІД
Увійти за допомогою

Забули пароль?
Реєстрація

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
CANCELLED
ВХІД
УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
vk fb

Забули пароль?
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти