Готова презентація англійською на замовлення

Якісна презентація англійською мовою без помилок та плагіату.

alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення - від 1 дня. Беремося тільки за ті роботи, які гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
Дізнайтесь точну вартість

Затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Оригінальність роботи: 50%
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти

 • Обсяг
  Від 15 слайдів
 • Рекомендований термін
  Від 3 днів
 • Автор
  Викладач & Кандидат наук

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок
 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
 • Відгуки
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

ХДАК

ХНПУ імені Г.С. Сковороди

ХНЮУ ім. Ярослава Мудрого

НфаУ

ХНУРЕ

НТУ «ХПІ

ХНУ імені В. Н. Каразіна

КНУБА

КНУТД

НаУКМА

НМУ

КПІ

КНУ

КНЕУ

Правила успішної презентації англійською

Презентація це чудовий спосіб розповісти про свої ідеї, проведене дослідження. У студентів вона потрібна вчасно захисту дипломного, курсового проекту, доповіді. Саме в університеті формуються початкові навички створення слайдів, тому що ціна помилки тут порівняно невелика, порівняно з проваленою презентацією реального фінансового проекту.

Існує ряд правил, дотримання яких допоможе створити якісний слайди англійською.

 • Ретельно продумуйте тему самої роботи і кожного окремого слайда. Розбираючи, як зробити доповідь до диплома, можна порадити орієнтуватися на завдання, перелічені у вступі та назви пунктів. Якщо викладачі побачать на слайдах висновки всіх написаних параграфів, це скоротить кількість їхніх питань.
 • Презентація неодмінно доповнюється виступом, тому дуже важливо, щоб її текст був пов’язаний із розповіддю студента. Прорепетируйте заздалегідь, позначаючи моменти переходу від зображення до зображення в тексті доповіді.
 • У ситуаціях, коли зібрано дуже багато матеріалу до дипломів, велика спокуса створити занадто багато слайдів англійською, вписуючи нові і нові дані. Однак це правильний шлях втратити увагу аудиторії на середині виступу. Сформулюйте тези для кожного слайда та виберіть найважливіші цифри. Про решту розкажіть безпосередньо під час захисту.
 • Презентація має формувати у слухачів упевненість у компетентності оповідача. Тут важлива відсутність помилок англійською, строгий і витриманий стиль, акуратний вибір колірної гами та уникнення використання анімації та спецефектів. Якщо важко підібрати оформлення самостійно, то скачайте готові шаблони або виберіть комплементарні кольори, скориставшись підбірками для дизайнерів.

Як зробити бізнес-презентацію

Успішна бізнес-презентація мало чим відрізняється від звичайних слайдів, окрім одного важливого моменту. Найголовніше для інвесторів – цифри. Необхідні дані щодо маркетингового, фінансового, виробничого плану, підсумки розрахунків періоду окупності, норми прибутку та рентабельності майбутнього проекту.

В іншому вимоги колишні – мінімалістичне та стильне оформлення, чіткість викладу, відсутність помилок, вибір найголовнішого.

Де замовити презентацію до диплому?

Роботи з англійської можна замовити у досвідчених авторів, які займаються виконанням курсових, дисертацій та різноманітних досліджень. У компанії На5ку вже сформовано надійну команду таких виконавців. Тут працюють кандидати, доктори наук, викладачі. Замовляючи у них дослідження, гарантовано виходить високоякісний та унікальний матеріал. У вартість входять безкоштовні консультації, супровід до моменту захисту та внесення правок, необхідність яких виникла з вини співробітників сервісу.

Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
Оцініть запис
Відновлення паролю

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
ВХІД
Увійти за допомогою

Забули пароль?
Реєстрація

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
CANCELLED
ВХІД
УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
fb

Забули пароль?
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти