Перевірка на плагіат студентських та інших видів робіт

Перевіримо на оригінальність ваш реферат, курсову або диплом. Антиплагіат перевірка тексту, статті, звіту

alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення - від 1 дня. Беремося тільки за ті роботи, які гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
Дізнайтесь точну вартість

Затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Оригінальність роботи: 50%
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти

 • Обсяг
  Від 1 сторінки
 • Рекомендований термін
  Від 1 дня
 • Автор
  Викладач

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок
 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
 • Відгуки
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

ХДАК

ХНПУ імені Г.С. Сковороди

ХНЮУ ім. Ярослава Мудрого

НфаУ

ХНУРЕ

НТУ «ХПІ

ХНУ імені В. Н. Каразіна

КНУБА

КНУТД

НаУКМА

НМУ

КПІ

КНУ

КНЕУ

Перевірка роботи на плагіат на замовлення

Навчальні заклади сьогодні висувають досить жорсткі вимоги до унікальності тексту. ВНЗ розробляють свої системи перевірки на унікальність або використовуються готові спеціалізовані сервіси.

Тому недостатньо по-швидкому написати дипломні, курсові або реферати. Необхідно ще успішно пройти перевірку системою Антиплагіат, причому саме тією, яку використовує ВНЗ студента. Якщо рівень запозичень буде перевищувати критичні показники, то доведеться правити весь текст. У найгіршому випадку роботу можуть просто не допустити до захисту.

Щоб не йти на перевірку робіт на плагіат наосліп, рекомендуємо замовити її заздалегідь в компанії На5ку. Співробітники сервісу не тільки визначать рівень оригінальності тексту, але додатково готові виконати повну перевірку якості.

Як проводиться перевірка на унікальність диплома

Теоретична частина дипломної роботи пишеться шляхом використання десятків статей і підручників. Якщо приводити в тексті багато об’ємних цитат, копіювати без змін абзаци першоджерела, то системи Антиплагіат оцінять таку роботу як і унікальну.

Чому так відбувається? Справа в тому, що перевірка на унікальність здійснюється шляхом розбиття всього тексту на багато дрібних шматочків – шинглів. Це кілька йдуть підряд слів, найчастіше від трьох до п’яти. Як тільки системи Антиплагіат бачать збігу таких шматочків, порівнюючи роботу студента і матеріали з Інтернету, інші студентські проекти, то автоматично вважають даний фрагмент плагіатом. Чим таких фрагментів більше, тим нижче унікальність.

В кінцевому підсумку перевірка роботи на плагіат видасть звіт, де буде вказаний відсоток збігів і список можливих джерел копіювання. Дуже важливо, щоб не було плагіату в аналітичній і рекомендаційних главах, адже вони повинні бути повністю авторською роботою.

Повірити дипломну рекомендується і на дотримання вимог методички, тобто замовити таку послугу, як перевірка якості. Текст перегляне викладач або кандидат наук.

Як перевірити курсову на оригінальність

Серед курсових робіт зустрічаються не тільки теоретичні, а й повністю розрахункові проекти, креслення. Тут додатково знадобиться перевірка якості. Під час неї досвідчений автор наукових робіт береться на замовлення перевірити курсову на предмет правильності розрахунків і оформлення, відповідності вимогам методички, актуальності використаної літератури.

Чому важливо перевірити реферат на плагіат

Перевірка на унікальність рефератів замовити коштує недорого, проте дозволяє уникнути неприємної ситуації, коли викладач, заявляє, що раніше читав аналогічний текст. Адже це найчастіше абсолютно теоретична робота, коли студент бере інформацію з найбільш часто зустрічаються підручників. І так роблять щороку сотні студентів, створюючи багато схожих текстів. Якщо поштова реферат заздалегідь, то буде вагомий аргумент, чому викладач не правий.

Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
Оцініть запис
Відновлення паролю

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
ВХІД
Увійти за допомогою

Забули пароль?
Реєстрація

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
CANCELLED
ВХІД
УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
vk fb

Забули пароль?
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти