14.05.2026
Message from Однолько Віра in Відгуки Na5ku
Неймовірна подяка автору, викладач засипав компліментами і за seminar paper і також за презентацію. Не дивлячись що це була специфічна робота та на англійській мові, все було найвищому рівні. Отримала найвищий бал🤍
14.05.2026
Message from Bohdan in Відгуки Na5ku
Дякую велике, курсову роботу прийняли та високо оцінили. Значно спростили мені життя))
14.05.2026
Message from Віра in Відгуки Na5ku
Замовляла кваліфікаційно роботу. Все супер! Комунікація з менеджером Данилом – супер! Автор молодець, написав все дуже чітко та навіть більше ніж я очікувала (враховуючи також інформацію, по темі з якої навчаюсь три роки, деякі цікаві факти вперше дізналась). Були незначні помилки в тексті, але в цьому не було нічого критичного, тому я підкоригувала сама. Дякую […]
01.05.2026
Message from Лілія in Відгуки Na5ku
Хочу подякувати команді сайту за якісну допомогу у навчанні. Автори виконають роботи дуже швидко, уважно ставляться до всіх побажань і намагатися зробити все максимально якісно у найкоротші терміни. Окрема подяка менеджеру-дуже ввічливо, привітна та відповідальна, завжди на зв’язку і підтримувати на кожному етапі. Приємно співпрацювати з такою командою!
24.04.2026
Message from Олег in Відгуки Na5ku
Все добре роблять, тіко треба узгодить завчасно, на гроші не кидаютть
24.04.2026
Message from Alyona in Відгуки Na5ku
Вдячна за вправну допомогу, виконали всі корективи, приємно мати справу з професіоналоми, дякую.))) Справді рятуїте, шкодую, що не звернулась до вас раніше.)))
24.04.2026
Message from Paziuk Valeriya in Відгуки Na5ku
Замовляла курсову роботу, зробили все на вищому рівні, допомагали з правками, я вражена, дякую велике 😍!
17.04.2026
Message from Олег in Відгуки Na5ku
Дякую Вам велике! Ви неймовірні. Я тепер подумуваю на магістратуру йти на психолога! Якщо що, знаю куди звернутися! Удачі Вам!
10.04.2026
Message from Аня in Відгуки Na5ku
Замовляла курсову роботу, і я просто вражена результатом! Робота виконана на високому рівні, дуже гарно структурована та змістовна. Викладач похвали,сказав,що дуже хорошо робота!. Все було зроблено швидко та професійно, без затримок. Дуже дякую за якість та оперативність! Рекомендую всім, хто цінує результат та час.
09.04.2026
Message from Альона in Відгуки Na5ku
Дякую, сьогодні захистили дві роботи 12/15 балів. Були невеликі правки по роботам, але це вже питання до викладача😁. Менеджер, Світлана завжди була на зв’язку.
- « Попередня
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- …
- 13
- Наступна »