Звіт з практики юриста на замовлення

Написання якісних звітів з практики юриста за доступною ціною. Досвідчені автори, безкоштовні консультації, швидке виконання.

alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення - від 1 дня. Беремося тільки за ті роботи, які гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
Дізнайтесь точну вартість

Затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Оригінальність роботи: 50%
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти

 • Обсяг
  Від 35 сторінок
 • Рекомендований термін
  Від 7 днів
 • Автор
  Викладач & Кандидат наук

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок
 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
 • Відгуки
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

ХДАК

ХНПУ імені Г.С. Сковороди

ХНЮУ ім. Ярослава Мудрого

НфаУ

ХНУРЕ

НТУ «ХПІ

ХНУ імені В. Н. Каразіна

КНУБА

КНУТД

НаУКМА

НМУ

КПІ

КНУ

КНЕУ

Як скласти правильно звіт з практики юриста

Оскільки мало кому потрібен юрист без найменшого досвіду роботи, ще під час навчання студенти відправляються практикантами в юридичні фірми, державні організації або відповідні відділи компаній.

Підсумком їхньої діяльності там має стати звіт із переддипломної практики. Викладач не може перевірити, як насправді справлявся студент. Йому доводиться орієнтуватися під час виставлення оцінок відгуку керівництва організації та текст, наданий майбутнім юристом. Тому, створюючи якісний звіт з практики, важливо діяти у двох напрямках: вибудовувати добрі відносини з керівництвом фірми та куратором, виконуючи сумлінно їх доручення, та дотримуватись у деталях вимог методичних рекомендацій.

Розберемося, як писати роботу юриста, якщо на кафедрі методички не надали.

 • Зазвичай, обсяг тексту становить близько 20 сторінок. Типова структура передбачає наявність вступу, основної частини з поділом на глави, висновки, за необхідності списку джерел. Громіздкі таблиці, схеми, а також різноманітна документація виноситься до додатків.
 • В основній чпастині дається опис організації, особливості роботи юридичної служби, обов’язки працівників, оцінка ефективності їхньої праці.
 • Висновок містить невелике підбиття підсумків з описом рекомендацій, як покращити функціонування юридичного відділу. Рекомендації мають відштовхуватися від реальних проблем та бути логічно, а часом і економічно обґрунтованими.
 • Якщо при створенні документа застосовувалися наукові посібники, статті, бралися цитати з нормативно-правових актів, не забувайте оформляти список джерел та розставляти посилання, виноски. Важливо, щоб на переважну більшість першоджерел були виноски із зазначенням місця цитування.
 • Додатки нумеруються буквами алфавіту, містять спочатку ємний опис суті інформації, що там наводиться.
 • Кінцевий етап – це оформлення тексту за вимогами ВНЗ та підвищення рівня унікальності до мінімально допустимого порога. Інакше документ не пройде перевірку та не розглядатиметься науковим керівником.
 • Переддипломна документація, крім цього, передбачає обов’язкове заповнення календарного плану та відповідного щоденника, шаблон якого знайдеться в Інтернеті або на кафедрі.

Замовити готовий звіт з практики юриста

Весь описаний вище процес можна значно прискорити та спростити, якщо замовити роботу юриста у професійного автора. У компанії На5ку працюють доктори та кандидати наук, викладачі провідних навчальних закладів країни, спеціалісти у юридичній сфері. Вони здатні надати готовий документ без помилок і плагіату навіть у найкоротші терміни. Додатково можна купити недорого заповнення щоденника, написання відгуків, рецензій, внесення поправок до написаного самостійно тексту.

Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
Оцініть запис
Відновлення паролю

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
ВХІД
Увійти за допомогою

Забули пароль?
Реєстрація

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
CANCELLED
ВХІД
УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
fb

Забули пароль?
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти