Копірайтинг: замовлення тексту на будь-яку тему

Написання текстів на замовлення досвідченими авторами. Якісний копірайтинг, термінове виконання, доступні ціни.

alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення - від 1 дня. Беремося тільки за ті роботи, які гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
Дізнайтесь точну вартість

Затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Оригінальність роботи: 50%
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти

 • Обсяг
  От 80 страниц
 • Рекомендований термін
  От 10 дней
 • Автор
  Кандидат наук & Профессор

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок
 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
 • Відгуки
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

ХДАК

ХНПУ імені Г.С. Сковороди

ХНЮУ ім. Ярослава Мудрого

НфаУ

ХНУРЕ

НТУ «ХПІ

ХНУ імені В. Н. Каразіна

КНУБА

КНУТД

НаУКМА

НМУ

КПІ

КНУ

КНЕУ

Як замовити копірайтинг недорого

Кількість сайтів зростає щорічно, а разом з тим все більш актуальною стає проблема їх якісного наповнення. Саме ця потреба і обумовлює популярність копірайтингу. Хороший копірайтинг крім простого створення тексту передбачає ще адаптацію під особливості роботи пошукових систем.

Послуги копірайтингу сьогодні досить широко пропонуються на ринку. Це і окремо працюють фрілансери, і спеціалізовані компанії. Представником останніх є сервіс На5ку. Крім допомоги студентам і вченим співробітники компанії пишуть унікальні статті на різноманітні теми за завданням клієнта.

Переваги рішення замовити копірайтинг саме тут очевидні:

 • Висока якість.
 • Доступні ціни.
 • Унікальність статей.
 • Термінове написання.
 • Дотримання вимог.
 • Грамотність і ерудованість авторів.
 • Надійність і комфортність співпраці.

Як створюються копірайтинг та статті на замовлення

Все починається з подачі заявки із зазначенням загальної інформації щодо майбутнього проекту. Найзручніше зробити це прямо на сайті На5ку. Виконавець відбирається менеджером з оглядкою на специфіку статей, наявність необхідних навичок. Коли є необхідність термінового виконання, дуже важливо, щоб автор вмів писати текст швидко, не допускаючи помилок і не ігноруючи вимоги клієнта.

Виконавець починає роботу відразу ж після внесення авансу. За допомогою персонального кабінету замовник може передавати свої побажання, зауваження або дозаказать ще послуг. Хід виконання проекту і правильність написання контролює менеджер і відділ якості. Додатково готовий матеріал проходить перевірку на відсутність плагіату, адже копірайтинг, на відміну від рерайта, передбачає створення з нуля.

Клієнт отримує частину замовлення для ознайомлення. І лише якість матеріалу не викликає нарікань, вноситься залишок коштів, після чого миттєво відправляється повна версія.

Копірайтинг: швидке написання тексту

Купити написання типових текстів коштує недорого. Вирішальним фактором вважається терміновість. Автори беруться і за термінові проекти, однак ціна при цьому зросте приблизно на 30%.

Недорогим буде виконання за заздалегідь детально розробленим клієнтом завданням. У цьому випадку автор чітко орієнтується на так зване технічне завдання, не допускаючи жодних вольностей.

Якщо замовник вперше стикається з необхідністю наповнення сайту, сторінки в соціальних мережах, то фахівець може самостійно виявити ключові слова, продумати заголовки, теги. Або ж проаналізувати предметну область, вибравши найактуальнішу тему, гарантовано цікаву для читачів блогу.

Так само те, скільки коштує послуга, залежить і від обсягу замовлення. Співробітники готові зробити проект будь-якого розміру, не відмовляючи клієнтам з невеликими замовленнями.

Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
Оцініть запис
Відновлення паролю

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
ВХІД
Увійти за допомогою

Забули пароль?
Реєстрація

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
CANCELLED
ВХІД
УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
vk fb

Забули пароль?
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти