П’ять кращих професій для студента на фрілансі

Сама банальна мотивація для студента зайнятися фрілансом, це бажання заробити. Кому ж не хочеться мати побільше грошей, а найголовніше – своїх і не батьківських. Щоб без прохань або пояснень витрачати їх на те, що хочеться і здається дійсно необхідним.

До того ж фрілансом можна займатися вдома і в будь-який зручний час. Що чудово поєднується з навчанням. Але одними лише грошима справа не обмежується. Фріланс це відмінний спосіб дізнатися щось нове, отримати базовий досвід по спеціальності, яка вивчається і завести корисні знайомства.

Почати фрілансити просто навіть для студента без будь-якого досвіду роботи. На спеціальних біржах є сотні пропозицій на будь-який смак.

Топ 5 професій для студента на фрілансі

  1. Копірайтинг. Якщо тобі подобається писати цікаві пости в соцмережі, то копірайтинг це те, що потрібно. Його суть полягає в створенні унікальних текстів на задану тему. Все, що для цього потрібно це хороший словниковий запас, трохи креативу і грамотності. І так, звичайно завжди можна підглянути, як з цим впоралися інші люди, почитавши інтернет статті на подібну тему. Перші замовлення знайдуться на сайтах Weblancer, FL.ru, Etxt, Advego.
  2. Транскрібація. Якщо не впевнені у власній креативності, можна спробувати щось більш просте. Наприклад, траскрібацію. Замовник висилає один або кілька аудіофайлів, які треба програти і записати, про що там йдеться. Так як програм якісного перекладу аудіо в текст з урахуванням всіх нюансів вимови мовця не придумали, то подібні замовлення будуть популярні ще довго. Розшифровка аудіо і набір тексту не вимагають великих зусиль, досить і простої уважності. Знайти замовлення допоможе сервіс Besplatka.
  3. Переклади. Відмінний варіант для тих, хто добре володіє іноземною мовою. Розцінки за переклади залежать від тематики, складності тексту, а також поширеності мови. Але навіть перекладів на англійську мову вистачить на всіх. Tranzila – це той сайт, де можна відшукати перші замовлення. Вибираючи переклади в якості фрілансу, ви сильно розширите словниковий запас, поліпшите знання мови і цілком можливо, що виберіть професію перекладача вже в подальшому. Маючи досвід фрілансу в перекладах, можна залишити позаду інших конкурентів на вакансію.
  4. Менеджер з продажу. Робота в фірмах не завжди має на увазі присутність на робочому місці з 9.00 до 18.00. Багато що цілком можна робити віддалено. Карантинні обмеження значно розширили список таких професій, внісши в нього і менеджера з продажу. Якщо не лякає спілкування з людьми і багатозадачність, вмієте слухати клієнта і формулювати свої думки, то робота менеджера з продажу онлайн саме для тебе. Для початку варто вивчити базові техніки продажів і стандарти обслуговування. Не треба лякатися, це справа кількох днів. Найголовніше ж – це позитивний настрій, він один замінить цілу гору недочитаною інформації. Вакансію шукай на сайтах Work.ua, Pobota.ua, Headhunter.
  5. Онлайн репетиторство. Любиш вчитися сам і вчити інших? Тоді зверни увагу на онлайн-репетиторство. Репетитори потрібні як школярам, ​​так і студентам. Вибір предметів досить широкий: англійська, математика, хімія, фізика, історія … Відбери з них ті, які знаєш найкраще, і пробуй свої сили, навчаючи інших. При цьому твої власні знання гарантовано стануть краще. Перші клієнти знайдуться на сайті Preply.com.

 

Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

Оцініть запис