Якісна презентація до диплому та курсової на замовлення

Швидке створення презентації для захисту диплома чи курсової роботи.

alt
Всі роботи перевіряються на відповідність вимогам ВНЗ, ДСТУ і нормам Антиплагіату
alt
Термінові замовлення - від 1 дня. Беремося тільки за ті роботи, які гарантовано зробимо вчасно
alt
Безкоштовні правки і доопрацювання у відповідності з початковим завданням
Дізнайтесь точну вартість

Затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Оригінальність роботи: 50%
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти

 • Обсяг
  Від 15 слайдів
 • Рекомендований термін
  Від 3 днів
 • Автор
  Викладач & Кандидат наукпрезентація до диплому

Як працює сервіс?

alt
alt
alt
alt
 • 1
  Заповніть форму на сайті. Протягом 2 годин ми підберемо кращого автора для вашого завдання і назвемо вам ціну
 • 2
  Внесіть передоплату і ми приступимо до роботи
 • 3
  Слідкуйте за виконанням роботи, спілкуйтеся з автором
 • 4
  Ознайомтеся з замовленням і оплатіть залишок
 • Приклади виконаних робіт
 • Останні виконані роботи
 • Відгуки
ДАТА НОМЕР ТЕМА ТИП
Иконка 50 000+ виконаних замовлень
Иконка 7 років на ринку
Иконка 20 000+ задоволених клієнтів
Иконка 4 000+ Авторів

Ми допомагаємо
найкращим

ХДАК

ХНПУ імені Г.С. Сковороди

ХНЮУ ім. Ярослава Мудрого

НфаУ

ХНУРЕ

НТУ «ХПІ

ХНУ імені В. Н. Каразіна

КНУБА

КНУТД

НаУКМА

НМУ

КПІ

КНУ

КНЕУ

Як підготувати чудову презентацію

Добре зроблені презентації до дипломів здатні зробити захист легким, а виступ студента незабутнім. Ось кілька порад, як виконати презентацію в powerpoint.

 • Визначте кількість майбутніх слайдів та тему кожного з них. Важливо, щоб були відображені результати за кожним виконаним завданням із вступу, висновки до всіх пунктів дипломної роботи. Особливу увагу слід приділяти аналітичним розділам, розділам із розробленими студентом рекомендаціями.
 • Продумайте форму подавання інформації. Добре зроблена презентація поєднує в собі текстові фрагменти, таблиці, графіки, схеми. Деякі можна запозичити з готового дипломного проекту, інші – виконувати самостійно, виходячи з зібраної інформації. Додатковим ефектом від опрацювання матеріалу є підвищення рівня унікальності, що стане в нагоді, якщо має бути перевірка в системі Антиплагіат.
 • Слайди робляться в єдиному стилі. Оптимально використовувати 3-5 кольорів і відтінків, що добре поєднуються між собою.
 • Дуже складно вибрати головне із багатосторінкового тексту. В результаті, презентація або стає занадто об’ємною, або студент зменшує розмір шрифту. Пишіть лише основні тези вашого дослідження, а подробиці розкажіть усно на захисті. Додатково слід стежити, щоб матеріал можна було легко прочитати, не напружуючи зору. Допоможе і пошук контрасту між кольором тексту та фону, вибір шрифту.
 • Уникайте різноманітності спецефектів та анімації. Вони підсвідомо формують в аудиторії думку, що виступає несерйозний, не компетентний у досліджуваному питанні людина. Переважно строгий стиль, мінімалізм.
 • Виступ вийде відмінним, якщо мова студента повністю співпадатиме із змістом презентації. Позначте заздалегідь моменти початку нових зображень, прорепетируйте розповідь.

Замовити презентацію powerpoint

Для тих, хто сумнівається у власних силах чи не має достатньої кількості часу, сьогодні є можливість купити студентські проекти на будь-які теми спеціалістів. У компанії На5ку на допомогу приходять викладачі університетів, доктори та кандидати наук.

Замовляти послугу найзручніше, заповнюючи заявку на сайті. Розпишіть викладацьке завдання, вкажіть терміни здачі, прикладіть методичні рекомендації. Менеджер сам підбере відповідного автора, організує підтримку досі захисту.

Презентація до диплому на замовлення недорого

Сервіс прагне до того, щоб його послуги були недорогими та доступними для студентів та молодих вчених. Кожна заявка оцінюється в індивідуальному порядку. Вартість формулюється на підставі терміновості та складності робіт, вона обґрунтована і не залежить від забаганки виконавця. Крім того, на першу вимогу організовуються безкоштовні консультації щодо написаного тексту. Що допомагає студентам краще підготуватися до захисту та каверзних питань викладачів.

Думаєте де замовити роботу?
Дізнайтесь ціну протягом 2 годин!
Оцініть запис
Відновлення паролю

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
ВХІД
Увійти за допомогою

Забули пароль?
Реєстрація

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти
CANCELLED
ВХІД
УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
fb

Забули пароль?
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності та приймаю умови договору публічної оферти