Message from Ирина in Відгуки Na5ku
Доброго вечора.Курсова супер, виконана дуже добре і в термін. 👍
Велике дякую авторам за вчасно виконану роботу.
Доброго вечора.Курсова супер, виконана дуже добре і в термін. 👍
Велике дякую авторам за вчасно виконану роботу.
Ми використовуємо файли cookie, щоб допомогти вам у навігації і аналізі трафіку сайту. Якщо ви продовжуєте використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи користовування сайтом, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.