telegram_message

14.04.2025

Message from Юлія in Відгуки Na5ku

Доброго дня! Отримала роботу і дуже задоволена результатом. Усе написано якісно та грамотно, вимоги були дотримані, а необхідні правки — внесені оперативно та чітко!🦾 Також вдячна менеджеру, яка завжди допомагала у вирішенні всіх питань і була на зв’язку😊 Дякую❤️

31.03.2025

Message from Бутова in Відгуки Na5ku

Добрий день. Щиро дякую. Написали так, як мені потрібно. Буду рекомендувати Вас колегам. Вислухали всі зауваження і написали гарно