Лайфхакі, як полегшити створення звіту з практики

Останнє, чим хочеться займатися теплим та сонячним літом, це писати звіт про проходження практики. Адже часу на відпочинок, подорож до моря чи особисті справи залишається зовсім небагато. Тому розглянемо, як максимально полегшити і прискорити цей процес.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Дипломні, курсові, реферати💙💛 (@na5ku_official)

П’ять порад, як написати звіт з практики

  • Організаційні моменти. Щоб не довелося витрачати час на численні редагування, краще відразу продумати послідовність дій, особливо на початкових етапах. Тут важливу роль грає керівник практики, оскільки він роздає конкретні завдання кожному студенту. При цьому кожен викладач має свої вимоги, які не прописуються в методичних рекомендаціях, і найчастіше студенти отримують від нього особливі, індивідуальні завдання. Тому, перш ніж розпочати роботу, варто детально розпитати керівника, які документи необхідно зібрати, що саме слід зробити і як правильно оформити. Зайва година консультації допомагає заощадити кілька днів наполегливої ​​праці.
  • Чи не відкладай. Писати звіт із практики в останній день – погана ідея. Якість готового тексту не потішить. Однак, якщо заповнювати на свіжу голову всі документи, щоденник, процес піде набагато швидше. Під час перебування в організації записуйте щодня основні моменти дня, обов’язки та досягнення, нову корисну інформацію. Не залишай це на вихідні чи пізній вечір, інформація швидко забувається. Рекомендуємо робити записи в обідню перерву і відразу після закінчення робочого дня. Увечері ж можете додати ідеї про вдосконалення роботи відділу, які спали на думку під час відпочинку.
  • Фантазуй. Немає таких студентських робіт, де не доводилося включати фантазію. Звіти з практики не виняток. Причина – неможливість повною мірою реалізувати завдання, поставлені керівником. На підприємствах часто не довіряють практикантам, не допускаючи їх навіть до базової документації. Або куратори від фірми не горять бажанням витрачати час, відповідаючи на запитання студента. У таких ситуаціях важливо включати фантазію, щоб отримати хорошу оцінку в заліковій книжці. Щоб розповіді про діяльність організації були відірвані від реальності, рекомендуємо почитати, що пишуть роботи аналогічних компаній, функціонуючих у цій сфері. Не захоплюйтесь банальним копіюванням чужих наукових проектів, попереду перевірка тексту на наявність плагіату!
  • Важливість. Вміння відокремлювати важливе і першорядне від менш значущого – неймовірно цінна навичка. Коли йдеться про звіти, то на перше місце виступає збір необхідного пакету документів та отримання підписів. Список того, що потрібно надати, знайдеться на сторінках методичних рекомендацій. Підручніше передати документи на підпис, попросити куратора написати відгук саме під час роботи в компанії, ніж виділяти надалі окремий день на поїздку та обхід кабінетів.
  • Пошук лайфхаків. Завжди можна звернутися до тих, хто готовий виконати роботу замість тебе. Це полегшує життя та зберігає нервові клітини. Компанія На5ку охоче береться за будь-які студентські проекти, включаючи звіти з практики. Замовлення передається професійному автору, який має навички написання наукових проектів та досвід роботи в компанії, аналогічній до тієї, де проходив практику учень. Сервіс самостійно збере документи, створить звіт, підготує щоденник практики.
Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

5/5 - (1 голосів)
Оцініть запис