Пишемо звіт з проходження практики

Звіт про проходження практики належить написати кожному студенту, причому не один раз. За класифікацією звіти діляться на:

 • Навчальні або ознайомчі (задаються на 2 або 3 курсі);
 • Виробничі (задаються на 4-му курсі);
 • переддипломної (задаються на останньому курсі).

Що таке звіт з практики

Звіт являє собою матеріал, в якому оброблена і структурована інформація з того підприємства, на якому ви проходили практику. Складністю для кожного студента є написання даного звіту не тільки через великий обсяг роботи і нестачі часу, але ще й тому, що для звіту потрібен великий масив приватної інформації, яку готовий надати далеко не кожна компанія або організація. Наприклад, студентам економічних спеціальностей до звіту з переддипломної практики обов’язково потрібно надати інформацію з підприємств про рух фінансів за попередній рік. Але хто надасть такі документи? Вся подібна інформація є конфіденційною. Також до звіту по економічній практиці на підприємстві необхідно докласти бухгалтерський баланс – подібну інформацію ви ніде не знайдете.

звіт про проходження практики

Замовте написання звіту з практики та введення на сайті Na5ku.com.ua – ми відповідально підходимо до виконання ваших замовлень, пропонуючи вам швидке і якісне написання заданого звіту. Ми працюємо зі студентами ВУЗів, готуючи звіти для всіх спеціальностей:

 • За медичними дисциплін;
 • По педагогіці;
 • По економічних дисциплін;
 • По точних наук;
 • По юридичних дисциплін;
 • По туризму, біології, хімії, мисливствознавства і т.д.

Як написати звіт про проходження практики

Якщо ви не знаєте, як написати звіт студента про проходження практики, не варто навіть витрачати на це свій час. Оцінка за звітом дуже важлива і значно впливає на підсумковий результат по пройденої вами дисципліни. Саме тому краще замовити звіт по практиці в Києві на сайті Na5ku.com.ua – ми виконаємо його швидко, недорого і в дуже стислі терміни. При цьому переддипломний звіт допоможе вам при підготовці і написанні дипломної роботи. Ну, а якщо ви будете замовляти і дипломну роботу, то зможете заощадити, адже частина матеріалу у вас вже буде готова.

Замовивши звіт з практики у нас, ви отримаєте:

 • Повний і структурований матеріал, в якому буде міститися вся необхідна інформація про діяльність роботи підприємства: з описом структури компанії, структури відділу, з оцінкою ефективності його діяльності, з описом проблем на підприємстві, якщо такі є.
 • Готовий матеріал, оформлений відповідно до вимог вашого навчального закладу;
 • Роботу з наявністю вступу і висновків, всіх додатків з таблицями, статистичними даними, графіками, глосарієм і т.д .;
 • Високу унікальність звіту по практиці – викладач ніколи не поверне вам роботу на доопрацювання через низьку унікальність, тому що якісно виконуємо свою роботу, і серйозно ставимося до всіх пунктів при створенні звіту.

Додатково ми докладаємо відгук про проходження практики з підписом керівника підрозділу та заповнену за всіма правилами щоденник про проходження виробничої практики. Якщо раптом інформації про те виробництві в інтернеті немає, значить, ми знайдемо аналогічну компанію і складемо для вас правдивий, актуальний і опрацьований матеріал на основі приблизних даних.

Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

5/5 - (272 голосів)
Оцініть запис