Пишемо реферат: як правильно оформити титульний лист

титульний лист для реферату

Титульний лист – це перше, що побачить викладач, приймаючи роботу з рук студента. Як відомо, перше враження багато в чому визначає, а це значить, що про якість вашого реферату люди будуть судити по обкладинці – титульного аркушу.

Яку ж інформацію в собі несе титульний лист? Він розповість про тип роботі, обраною темою, імені та прізвища виконав реферат студента, рік, місто написання, дані про який прийняв роботу викладача.

Розглянемо більш детально, яка інформація пишеться на титульному аркуші, щоб мати можливість в подальшому оформити його правильно.

Як написати реферат правильно?

 • Титульний аркуш реферату, містить назви Міністерства, яке курирує роботу, вищого навчального закладу студента.
 • На ньому ж в обов’язковому порядку присутня назва вищого навчального закладу, під час навчання в якому студент написав реферат.
 • Необхідно написати назву кафедри, де викладають дисципліну, вивчення якої вимагає написання цього конкретного реферату.
 • Потрібно вказати тип роботи «Реферат» і дисципліну, в рамках якої його довелося написати і правильно оформити.
 • Найважливішою інформацією на титульному аркуші є назва обраної і дослідженою теми.
  Не менш важливими даними виступаю інформація про тих, хто здався реферат студента, який прийняв роботу викладача.
 • Щоб остаточно оформити титульний лист правильно, не забудьте написати рік, місто виконання і здачі студентського проекту.

Заповнюємо правильно титульний лист

На жаль, на даний момент не написаний чіткий і, найголовніше, зрозумілий ГОСТ, як правильно оформити титульний лист з економіки

Тому з цією справою доведеться справляти самостійно. Є два способи виконати оформлення:

Перший варіант – це відкрити методичні рекомендації до написання та оформлення дипломних або курсових робіт. Вони містять не тільки вимоги як оформити правильно список літератури, назв розділів, малюнки або таблиці, але ще і зразок титульного листа фінанси підприємств. Скопіюйте шаблон, внесіть зміни в тип роботи і дисципліну, впишіть інформацію про себе, викладачі та титульний лист готовий!

Варіант другий – оформити всі з нуля, виконуючи таку послідовність дій

заповнення титульного листа

 1. Почніть з оформлення кордонів сторінки. Зайдіть в пункт меню «Розмітка сторінки», виставьте там потрібні значення.
 2. Виберіть шрифт. За ДСТУ текст правильно писати шрифтом Times New Roman 14 розміру. Тому зі списку шрифтів, пропонованих текстовим редактором, слід завжди вибирати саме цей. Забороняється писати що-небудь верхнім або нижнім регістром, змінювати кольори тексту або використовувати маркери.
 3. Запам’ятайте, що при оформленні титульний лист ніколи не нумерується!
 4. Напишіть верхню шапку, де потрібно вказати міністерство, що займається роботу вашого навчального закладу, і повна назва ВНЗ. Інтервал використовуйте одинарний. Іноді допускається написання назви міністерства приписними буквами. Далі робите один відступ і вказуєте назву вашої кафедри.
 5. Виконуємо правильно оформлення середини листа. Робимо незначний відступ і жирним шрифтом прописними літерами пишемо по центру слово «Реферат». Далі знову пропускаємо рядок, вказуємо, що робота виконується «з дисципліни (наприклад, право)». З нового рядка вкажіть, що реферат робиться «по темі», поставте двокрапку, вкажіть її.
 6. Справа потрібно навести дані про студента. Зазвичай це прізвище і ініціали, курс і група. Що стосується викладача, то досить написати його прізвище, ініціали, науковий ступінь, якщо вона є.
 7. У самому низу по центру вкажіть місто, де знаходиться вищий навчальний закладу, а ще нижче – рік здачі студентського проекту.
 8. Виконайте форматування тексту таким чином, щоб вони рівномірно розподілилися по сторінці, змінюючи відстань між блоками інформації
Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

5/5 - (208 голосів)
Оцініть запис