10 порад як написати хороший диплом

  • Не варто вибирати дуже прості теми для дипломного проекту, є великий шанс, що ви можете просто повторить мимоволі будь-який зданий раніше диплом. Так само не завжди доцільно брати складні і маловивчені в науковому світі теми, це збільшить витрати часу на написання диплома тому, що знайти інформацію буде непросто.
  • Якщо є можливість, то в якості бази дослідження вибирайте підприємство, на якому працюєте або проходили практику.

Як писати диплом?

  • Почніть з критичного аналізу наукової літератури з обраної теми. Це дасть можливість зрозуміти, яка інформація є в наявності, і яким чином сформулювати розділи і пункти диплома, щоб її використати. Унікальною та корисної інформації в Інтернеті досить для написання диплома на практично будь-яку тему, що знижує потребу у відвідуванні бібліотек.

поради до написання дипломних робіт

  • На підставі відібраної інформації напишіть план диплома, послідовність подачі інформації повинна бути логічною.
  • Написання введення до диплому допоможе визначитися з актуальністю роботи, сформулювати цілі та завдання дипломного проекту. Кожен пункт диплома повинен давати відповідь на одну з поставлених завдань. Чітко сформулюйте об’єкт, предмет дослідження, визначте методологію і інформаційну базу. Наприкінці варто окремо підкреслити наукову і практичну цінність від проведеного дипломного дослідження.
  • При зміні тексту або структури диплома, залишайте чорнові та старі варіанти, ніколи не відомо, який із них може сподобатися науковому керівнику, а яка інформація знадобиться для внесення правок.

Як вибрати і співпрацювати з науковим керівником?

  • Щоб процес написання диплома був легким, вибирайте наукових керівників, які йдуть на контакт і мають бажання читати ваші напрацювання і вносити в них правки. Доцільно заздалегідь поцікавитися про «неприємних» або вічно зайнятих викладачів.
  • Демонструйте науковому керівнику чернетки диплома, а не всю роботу відразу. Так викладач буде впевнений, що ви точно пишите її самостійно.
  • Не чіпляйтеся до ідей і правок наукового керівника та не ігноруйте його вимоги.
  • Не запізнюйтесь на консультації, вивчіть ім’я і прізвище викладача, його наукові звання. Як і імена всіх членів комісії, це позбавить вас від неприємних конфузів на захист.

Якщо ви не можете впоратись самостійно – ви завжди можете замовити дипломну роботу в нашій компанії

Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

Узнайте точную стоимость.
Чем раньше оформите заявку - тем ниже цена

Популярне в блозі
Оцініть запис
Відновлення паролю

ВХІД
УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
vk fb

Забули пароль?

Получите 50 грн за подписку в Instagram или по email

Введите свой Email и получите промо-код на указанный адрес

или

Подпишитесь в Instagram и сбросьте скрин или фото в Директ

 

Не знаете с чего начать написание курсовой или дипломной?

Закажите бесплатный план >