П’ять способів поліпшити свої знання іноземної мови

Без знання іноземної мови сьогодні складно. Закордоном відчуваєш себе некомфортно, а роботодавці обіцяють на співбесіді подумати, але не передзвонюють. Скачувати корисний додаток, а воно до цих пір без перекладу. А скільки цікавих серіалів, книг і сайтів залишаються переглянутих і непрочитаними! Тому чим раніше почнеш вивчати іноземну мову, тим більше можливостей зможеш використовувати.

При думці про навчання видаються підручники, репетитори і товсті списані зошити. І будь-яке бажання пропадає. Але вивчати іноземну можна і по-іншому. Весело, з інтересом, а найголовніше дізнаючись дійсно живий, сучасну мову.

Поради для швидкого вивчення іноземної мови

  1. Зміни мову в своєму телефоні. Меню і назва функцій на рідній мові ми знаємо прекрасно. А ось освоїти їх на іноземній мові – досить цікава, при цьому нескладне завдання, адже смартфони мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. А якщо змінити мову на всіх гаджетах, наприклад, на ноутбуці, смартфоні і планшеті, то рівень складності зростає. Наступним етапом може стати використання нової мови в програмах і додатках. Розібратися в налаштуваннях допоможуть відео на Ютубі. Теж, до речі, на іноземній мові. Так поступово ви запам’ятовуєте все більшу кількість слів. А попутно зможете комфортно користуватися додатками, які ще не переведені на рідну мову.
  2. Співай. Слухати і підспівувати улюбленим виконавцям це не тільки спосіб поліпшити настрій, але і чудовий метод вивчення іноземної мови. Співайте будинку, в караоке або разом з друзями. Пісні поліпшать вимова, збагатять словник сучасними виразами і сленгом і просто позбавлять від страху голосно говорити чужою мовою. Є лише один недолік – сусіди можуть стукати по батареях. Або ж нарешті поліпшать свій музичний смак.
  3. Дивись фільми мовою оригіналу. Метод старий, але від цього не менш ефективний. Почати варто з серіалів і фільмів, де є субтитри, щоб підглядати туди, якщо слух ще не натренований на особливості вимови іноземних акторів. Поступово намагайтеся все менше і менше приділяти уваги саме субтитрами. Важливо вміти розпізнавати чужу мову, та й від милування красивою картинкою у фільмі читання відволікає. І ще один невеликий рада: заведіть словник і записуйте туди нові слова і вирази.
  4. Грай. Не секрет, що студенти люблять комп’ютерні ігри та програми для смартфонів. До багатьох з них грають командами, причому члени можуть бути з різних країн. Підберіть команду, що складається з носіїв мови, і прогрес в навчанні гарантований. Інший цікавий спосіб використовувати ігри для навчання – це використання додатків ігрового характеру для вивчення мови, з ними справу йде веселіше. Приділяючи всього 10-15 хвилин в день, можна освоїти базу. Що, погодьтеся, зовсім не мало.
  5. Спілкуйся. Знайти носія мови можна не тільки в іграх, але і за допомогою таких додатків як Tinder. Мало хто знає, що там є функція зміни геолокації. Виберіть будь-який англійський, американський або французький місто і насолоджуйтеся спілкуванням з іноземцями. Правда, функція ця платна і коштує 4,99 $. Але є і відмінні безкоштовні альтернативи: Conversation Exchange, The Mixxer, Italki. Там можна знайти друга по листуванню і онлайн-спілкування. Хороший спосіб вивчити молодіжний сленг і дізнатися, як живуть ровесники за кордоном.

Сподіваємося, ця інформація допоможе легко вивчити іноземну мову.

Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

Оцініть запис