Чаво? Частина 2

Сьогодні знову традиційна рубрика «Питання-відповідь», де ми відповідаємо на найпоширеніші та актуальні питання наших клієнтів.

 

Даємо відповіді на найпопулярніші запитання

  1. Я боюся платити незрозуміло за що. Раптом ви зробили все неправильно чи взагалі не те, що треба. Чи можу я побачити повну роботу перед оплатою? Звісно так. Ми розуміємо, що ніхто не хоче купувати кота в мішку, особливо коли мова йдеться про такі дорогі та великі замовлення, як магістерська дипломна чи дисертація. Тому є можливість оцінити їхню якість заздалегідь. Після закінчення робіт над замовленням автор робить прев’ю, куди входить приблизно третина від усієї роботи. Клієнт оплачує повністю замовлення лише тоді, коли прочитав цей фрагмент та якість оформлення, розрахунків, тексту його повністю влаштовує. У разі великих проектів є можливість замовляти, оплачувати та отримувати їх за розділами. Для цього з менеджером обговорюється графік здачі розділів, а автор згодом по ньому працює. Цей варіант ще зручний, коли науковий керівник неспроможний відразу сформулювати, що хоче бачити в дипломі, а пропонує обговорювати його майбутній зміст по главам.
  2. Чому ціни на курсові, дипломи, лабораторні чи контрольні можуть відрізнятись? Від чого залежить їхня вартість? Головна мета авторської праці у тому, щоб зробити не лише якісну, а й унікальну роботу. Тому кожна з них пишеться під вимоги конкретного замовника та його викладача. У результаті виходить робота, яка не має аналогів в Інтернеті або серед того, що раніше вже здавали студенти. Цілком розумно тому й оцінювати кожну заявку окремо. Ціна залежить не від настрою автора, а від складності та виду роботи. Причому складність визначається не лише за обраною темою, а й за термінами, що залишилися до дня Х. Чим вони менші, тим важче доведеться автору і тому вищою буде ціна. І навпаки, якщо часу до здачі ще багато, то відповідно вартість буде меншою. Також значну роль грає обсяг роботи. Тут все просто – чим більше сторінок треба написати, тим дорожче доводиться за це платити. Не варто забувати і про рівень унікальності. Співробітники напишуть текст навіть з найвищим відсотком оригінальності, але коштуватиме він дорожче, ніж робота зі стандартними показниками.
  3. У мене проходить практика, а жодні дані підприємство не видає? Що мені робити? Чи можна якось написати звіт без них? Для нас це не є проблемою. Наші співробітники можуть знайти всю інформацію про вибрану фірму. Коли практика проходила великому підприємстві, зробити це досить легко. Такі компанії публікують у відкритому доступі фінансову звітність, інформацію про свої підрозділи. Дані публікуються на порталі SMIDA або на таких платних ресурсах, як YouControl. Автори мають там реєстрацію та повний доступ до всієї інформації про підприємство. Маленькі фірми, на жаль, не зобов’язані викладати свої фінансові дані до Інтернету. Якщо вони відмовляються надати їх і практиканту, то можна зробити розрахунки на підставі звітності компанії, яка аналогічна за розміром та сферою діяльності. Звичайно, такий спосіб вибирається лише за згодою студента. Побоюватися викриття з боку викладача не варто. Він так само позбавлений доступу до реальних документів підприємства, як студент та виконавець. Усі використані документи прикладаються до звіту та оформлюються в якості додатків. Тому перевірити правильність кожної взятої цифри не складе труднощів.
Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

Оцініть запис