РОЗВИТОК КОМУНІКАТИВНИХ ЗДІБНОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ В УМОВАХ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ. - id-9965-945

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-9965-945
Кількість сторінок
119
Дата виконання
2023-12-11
Текст завдання
Магістерська робота (правки ті, які вказав керівник). Тема: РОЗВИТОК КОМУНІКАТИВНИХ ЗДІБНОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ В УМОВАХ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ
Спеціальність: «спеціальна освіта, дефектологія»
119 сторінок, на даний момент унікальність роботи - 92%. Завдань має бути 4, максимум 5 - у вас більше, тому об»єднайте; Між ініціалами та прізвищами зробіть нерозривний пробіл (виділіть пробіл між ініціалом і прізвищем одночасно натисніть три клавіші: конрал+шифт+пробіл); наведіть лад із таблицями; у висновках до параграфу не може бути один абзац. Конкретизуйте з якими дітьми ви проводили експеримент - нозологія! Це правки, які потрібно зробити. Останній пункт «конкретизуйте з якими дітьми ви проводили експеримент - нозологія!» - тут можна вказувати - діти з затримкою психічного розвитку та інтелектуальними порушеннями легкого ступеня. Потрібно, щоб автор, який писатиме роботу, оглянув та скоригував де потрібно обормлення роботи.

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

Lexical transformations by V.Karaban

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-02-29

Виконати завдання з біологiї

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-02-29