Найкращі додатки для вивчення іноземної мови

Відкладаєш вивчення англійської весь час на потім? Не можеш вимовити нічого складнішого «My name is…»? Початок нового року – це час для змін. Тому читай про найкращі додатки для вивчення іноземної мови.

Топ 3 додатків для вивчення іноземної мови

  1. Duolingo. Це безкоштовний додаток для вивчення популярних іноземних мов, таких як німецька, англійська, іспанська та французька. Надалі кількість доступних мов планується збільшити, додавши українську та шведську. Приємний бонус – це відсутність набридливої ​​реклами. Форма навчання ігрова, однак на якості це не позначається. Згідно з даними дослідження Університету Південної Кароліни та Міського університету Нью-Йорка, проведені повноцінно на ресурсі 34 години допомагають сформувати такий же обсяг навичок читання та письма, як і початковий семестр у типовому вищому навчальному закладі. Ось тільки тривалість такого семестру вчетверо більша. Для навчання Duolingo використовує принцип, що базується на запам’ятовуванні помилок користувача, потім дані обробляються і використовуються для створення індивідуальних уроків. Додаток може похвалитися простим та зрозумілим інтерфейсом, можливістю вибирати тривалість занять. Є своєрідне ігрове дерево, де позначено позицію користувача, і словниковий розділ для практики вивченої лексики. За курс можна вивчити близько 2000 слів, що погодьтеся, чимало.
  2. Memrise. Це ще один популярний навчальний додаток. Доступні англійська, французька, іспанська та інші мови. Методика цього додатку побудована на запам’ятовуванні слів та окремих фраз за допомогою карток. У додатку є як великий набір готових курсів, так і можливість створювати власні. Варто відзначити науковий підхід під час створення ресурсу. Його автори – вчені та нейробіологи, що спеціалізуються на проблемах пам’яті людини. На відміну від Duolingo тут немає ігрової форми або великої кількості інтерактивних елементів, проте застосовується той принципі інтервальних повторень для прискореного запам’ятовування лексики. На першому етапі відбувається згадування раніше вивчених фраз та слів. Далі до них додається нова лексика. Насамкінець користувач повторює слова на швидкість, причому у списку будуть фрази, вивчені за весь час користування Memrise.
  3. Speaklar. Додаток призначений в першу чергу для тих, хто бажає поспілкуватися з носієм мови. Відмінний спосіб подолати мовний бар’єр, вивчити побутові або сленгові вирази. Принцип роботи Speaklar неймовірно простий. Встановлюєте додаток, після чого він з’єднує автоматично з носієм відповідної мови, який також встановив Speaklar. Користувачі самостійно вибирають тривалість та тему для розмови, при цьому сам додаток гарантує конфіденційність даних. З його допомогою зможете знайти нових друзів, дізнатися про особливості життя в іншій країні, поліпшити навички володіння англійською. Крім того, Speaklar дозволяє аналізувати заархівований текстовий варіант розмов. Додаток є відмінним тренуванням перед зануренням у реальне мовне середовище, тому що дозволяє поспілкуватися з сотнями різних людей, які говорять часом на різних діалектах та з використанням унікальних виразів. На відміну від Duolingo та Memrise даний ресурс спрямований на вивчення саме розмовної, живої англійської мови.
Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

Оцініть запис