Вибираємо тему курсової з менеджменту

тема курсової з менеджменту

Тематика курсових робіт з дисципліни «Менеджмент» надзвичайно широка. Пов’язано це з тим, що предмет вивчає величезна кількість питань – основи управління підприємством, стратегічне і тактичне планування, мотивація персоналу та десятків інших. Дуже легко загубитися в такому різноманітті напрямків для дослідження. Тому існує кілька прийомів розподілу тим на курсові роботи з дисципліни «Менеджмент»


Шукаємо свої теми для дослідження


Теми курсових по менеджменту найчастіше видаються науковим керівником. Він передає методичні рекомендації або ж надає список тем курсових робіт з менеджменту. Далі кожен студент самостійно відбирає найбільш цікаві теми.

Іноді теми на курсові роботи розподіляються згідно зі списком групи, останнім числах залікової книжки. Такий підхід допомагає уникнути суперечок або ситуацій, коли одна і та ж тема була використана двічі. Як правило, студенти, щоб швидко написати курсові роботи з предмету «Менеджмент», вибирають найпростіші напрямки для аналізу.

Якщо студента не приваблюють запропоновані теми курсових, то він завжди може придумати свою і узгодити її з науковим керівником. Також можна звузити, конкретизувати одну із запропонованих тематик. Ці підходи відмінно підійдуть в випадках, коли вже є відмінна ідея для дослідження, цікавий матеріал або через широту теми курсові роботи вийдуть занадто великими. Наприклад, маркетинг на підприємстві це дуже об’ємне питання, для розкриття якого пишуться цілі підручники і наукові посібники. А ось аналіз комплексу маркетингу конкретної організації цілком можна укласти в відведені сорок сторінок.


Студент часто стикається зі складністю написання а потім і захисту курсової роботи після вибору теми, давайте розглянемо основні етапи написання курсової разом


Для тих, хто хоче відшукати напрям для дослідження самостійно, розглянемо приблизні теми на курсові роботи з дисципліни «Менеджмент»

 1. Роль менеджера в управлінні сучасною організацією
 2. Значення лідера в менеджменті
 3. Аналіз необхідних якостей сучасного керівника
 4. Менеджмент в СРСР і в сучасній Росії: загальні риси і відмінності
 5. Контроль як необхідний атрибут менеджменту
 6. Суть управлінського рішення і етапи його прийняття
 7. Аналіз ризиків при прийнятті управлінського рішення
 8. Стилі і методи управління
 9. Сучасні підходи управління персоналом
 10. Призначення матеріального і нематеріального стимулювання
 11. Поняття негативної та позитивної мотивації
 12. Тайм-менеджмент: поняття, сутність та призначення
 13. Особливості менеджменту в банку (в турфірмі, корпорації і т.д.)
 14. Стратегічний і тактичний менеджмент в організації
 15. Управління підприємствам в кризових умовах
 16. Побудова ефективної організаційної структури
 17. Оцінка використовуваної в організації системи мотивації персоналу
 18. Менеджмент інновацій: суть, особливості та тенденції
 19. Вплив факторів бізнес-середовища на діяльність підприємства
 20. Етапи розробки стратегії розвитку

Вдумливе вивчення підручника з дисципліни допоможе знайти цікаву тематику дослідження. Рекомендуємо спочатку вивчити наявні у вільному доступі матеріали, перш ніж стверджувати обрану тему у наукового керівника. Так ви позбавите себе від ситуації, коли тематика вже вибрана, а інформації для написання недоступна.

Курсові роботи з предмету «Менеджмент» пишуться на базі аналізу діяльності нікого конкретного підприємства. Тому в якості доповнення теми вкажіть його назву. Наприклад: «Побудова ефективної організаційної структури на прикладі ТОВ« Метал-Інвест Трейд »

Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

5/5 - (246 голосів)
Оцініть запис