Знижки для студентів: бери студентський і економ!

Держава дає студентам певні привілеї і пільги. Наприклад, відстрочка від служби в армії, відпустка для здачі сесії, коли мова йде про працюючих студентів, матеріальна допомога від профспілки. У ще різноманітні знижки. Найвідоміша і часто використовується з них – покупка квитків на поїзд. Рідше студенти згадують про знижку на проїзд міським транспортом.

Але це не весь перелік вигод, які дає наявність студентського квитка. З його допомогою можна отримати суттєві знижки на покупку різноманітних корисних програм і додатків.

П’ять знижок, які може отримати студент

  1. Apple Music. Додаток від компанії Apple, яке відкриває доступ до бібліотеки з мільйонів аудіо треків. До того ж туди входить інтернет-радіостанція, де грають пісні, підібрані вручну провідними фахівцями музичної сфери. Серед інших можливостей варто відзначити збереження обраних треків на смартфон, щоб після прослухати їх онлайн. Вартість індивідуальної ліцензії становить 9,99 $, для студентів вона обійдеться в 4,99 $.
  2. Spotify. Сервіс, де можна прослухати подкасти та будь-які музичні композиції онлайн. У базі більш 50 млн. Пісень і кожен день додаються тисячі нових файлів. З 2020 року Spotify доступний для українських студентів, раніше для реєстрації доводилося використовувати VPN. Підписка власникам Android і iPhone коштує 4,99 $. А ось студенти зможуть користуватися додатком всього за 2,99 $. Вона відкриває доступ до медіатеці, текстам і розповідями про створення пісень від самих артистів, підбору композицій за вказаними перевагам і багато іншого.
  3. YouTube Premium. Тут можна завантажувати і дивитися чужі відео, фільми, кліпи і залишати коментарі. Це неймовірно популярний сервіс останнім часом дратує кількістю реклами, яка запускається в найцікавіший момент. Індивідуальна передплата, яка звільняє від перегляду реклами, коштує 99 грн. Студент же з урахуванням знижки заплатить 59 грн. Додаток дає користувачеві один місяць безкоштовного тестування, щоб оцінити весь комфорт перегляду відео без рекламних вставок. Бонусом він отримає можливість зберігати відео, доступ до ексклюзивних серіалів і фільмів, фонове відтворення музики і відеороликів. Право на знижку треба підтверджувати щороку.
  4. Adobe. Серед продуктів компанії є такі відомі і затребувані серед студентів програми як Photoshop, Acrobat Reader, Lightroom, Illustrator, Premiere. Компанія дуже серйозно ставиться до боротьби з піратством, причина якого полягає в занадто високих цінах для жителів багатьох країн. Щоб припинити порушення інтелектуальної власності, вона вирішила давати студентам знижки. Розробники надають доступ до програмного пакету вартістю 60 $ зі знижкою 60%. Тобто учням це обійдеться в 20 $. Доступ відкривається в 20 найпопулярніших програм Adobe.
  5. Prezi. Сайт, на якому можна створити круті презентації. Відмінна альтернатива набридливому всім Microsoft PowerPoint. Той факт, що його використовують 80% фірм з рейтингу Fortune Global 500, говорить про широкі можливості сервісу. Тут студентам надається безкоштовний доступ до плану Стандарт, де можна створювати необмежену кількість файлів і ділитися ними. Пакет Plus буде коштувати 7 $ замість звичайної ціни в 19 $. З його допомогою стануть доступні голосові нагадування, вставка відео і експорт в PDF форматі.

Знижки зникнуть разом зі студентським квитком. Тому лови момент і пробуй нові додатки.

Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

Оцініть запис