Як писати реферат з економічної теорії

реферат з економічної теорії

Реферат з економічної теорії зазвичай виконують на першому курсі навчання. Це одна з базових дисциплін, покликана ознайомити студента з основними положеннями економіки. Через те, що першокурсник ще погано розуміє правила виконання теоретичних досліджень, він не знає, як писати реферат з економічної теорії швидко і без помилок.
Запитати ради як писати реферат з економічної теорії, можна у викладача. Але мало хто з них хоче витрачати свій час, пояснюючи сотням юних студентів як виконувати ту чи іншу роботу. А поради в Інтернеті носять вкрай суперечливий характер, так як, на жаль, більшість з них дається не фахівцями. Професійні автори студентських робіт, співробітники нашої компанії, готові поділитися з вами своїм досвідом і секретами, як написати реферат з економіки або економічної теорії.

Сім порад як писати реферат з дисципліни «Економічна теорія»

  1. Структура реферату з економічної теорії передбачає наявність титульного аркуша, де вказано тип і назву роботи, сторінки з планом, вступу, основної частини з одного або декількох пунктів, висновки і список використаної студентом літератури. Подібна структура потрібна усіма викладачами з будь-якого вищого навчального закладу країни.
  2. Обсяг реферату по предмету «Економічна теорія» становить зазвичай близько 15 сторінок. Незважаючи на такий невеликий розмір в рефераті має бути присутня вся основна інформація по темі. Тому писати її слід максимально коротко, використовуючи схеми, таблиці або малюнки, щоб подати матеріал.
  3. У вступі необхідно вказати не тільки актуальність обраної теми, але так само цілі, завдання, об’єкт, предмет дослідження. Часом викладачі вимагають писати також методи дослідження, інформаційну базу, привести перелік основних вчених, які вивчали дану тематику, а так само тих, чиї наукові праці використовував студент.
  4. У рефераті з економічної теорії настійно рекомендує поділ тексту на пункти. Такий підхід дозволить вам і викладачеві швидше орієнтуватися в написаному, показати, що ви вивчили всі основні моменти. Реферат з дисципліни «Економічна теорія» повинен містити не більше 3-4 таких пунктів. В іншому випадку на кожен з пунктів буде припадати всього лише одна або дві сторінки тексту.
  5. Використання тільки сучасної літератури зробить реферат з предмету «Економічна теорія» актуальним. Щоб не замислюватися при підборі інформації про те, чи не застаріли дані, просто відбирайте ті джерела інформації (підручники, статті або дані статистики), які були опубліковані протягом останніх п’яти років.
  6. Існують різні форми перевірки якості виконаних робіт. Однією з них є вивчення рівня оригінальності тексту за допомогою спеціальних програмних продуктів. Зазвичай реферат з дисципліни «Економічна теорія» виконується з рівнем унікальності не більш 50%. Досягти такої оригінальності можна шляхом переказу частини матеріалу своїми словами.
  7. Навчальні заклади не випускають методичних рекомендацій, як писати і оформляти реферат. Але для того, щоб оформити роботу належним чином відмінно підійдуть рекомендації, написані для курсових і дипломних робіт. Це набагато зручніше, ніж розбиратися у вимогах ГОСТу. Тому попросіть на вашій кафедрі або у старших курсів відповідні методички. Часом в різних вищих навчальних закладах правила оформлення відрізняються, вони змінюються з роками, тому що завантажили з Інтернету методичні рекомендації використовувати не слід.
Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

5/5 - (287 голосів)
Оцініть запис