Соціологічні дослідження у професійній діяльності інформаційних установ з досвіду Житомирської Універсальної бібліотеки імені Ольжича - id-2755-206

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-2755-206
Тип завдання
Кількість сторінок
72
Дата виконання
2023-10-17
Текст завдання
Потрібно зробити. План, зміст та перелік літератури на роботу. Окрім ціни на даний перелік робіт, хотілося б знати ціну зі вступною частиною роботи.

списку умовних скорочень і умовних скорочень вцілому не треба!!!

01/02: Щодо дипломної роботи. Треба перелік дослідників якими ця тема (соціологічні дослідження в бібліотеці) це у першому розділі має бути висвітлено. Також огляд дослідників має бути подан таким чином Приклад: «Петренко досліджував таку то тему, Мірошниченко висвітлив цю тему таким чим чином і тд» Також у другому підрозділі першого розділу має бути термінологічний аналіз у якому треба розглянути як поняття соціологічне дослідження розглядається різними дослідниками. Вся робота має бути саме про Бібліотечне соціологічне дослідження, а соціологічне дослідження вцілому має займати небагато

По списку літератури: не має бути російської літератури, має бути література пов’язана саме з Бібліотечними соціологічними дослідженнями і поменше теорії про соціологію вцілому, окремі аспекти соціологiї підходять, аде якщо беспосередньо це потрібно саме в дипломній. Наприклад методи соціологічного дослідження підходять добре.

04.02
додано приклади першого розділу (2,3,4 файли)

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи