Аналіз витрат на управління та напрями їх скорочення на підприємстві. - id-3764-687

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-3764-687
Предмет
Кількість сторінок
55
Дата виконання
2022-05-31
Текст завдання
Про витрати на менеджмент.
1)Розділ 1(1.1-1.2)-більше інформації про управлінські витрати на менеджмент
Розділ 2(2.2-2.3)-проблеми з 3 розділу перенести в 2 розділ і розкрити більш детально саме управлінські витрати на менеджмент на даному підприємстві.
Розділ 3 доповнити на основі цього всього.
2)На сайті https://ua.energy/pro_kompaniyu/zvitnist/finansovyj-zvit/#1539243674002-4767cbe5-90d3 є вся інформація і всі документи.

3.05
В розділі 3.1.Можна залишити шляхи вирішення і доповнити щось про антикризове управління витратами
В 2 розділі мені треба щоб було описано витрати на управління менеджментом.
Ось як сказав викладач:
Перший сказав,лиш дописати там більше про управлінські витрати на менеджмент
В другому 2.1-сказав добре
2.2-треба скоротити і написати щоб була розкрита суть питання
2.3-перенести проблеми з 3.1 в цей розділ

Третій розділ треба робити шляхи покращення на основі аналізу
І як ти бачиш Укрнерго,щоб привести прибуток на основі покращення . Менеджмент -це не тільки управління і підтримування актуального фінансового стану,а збільшення дохідності Також управління в кризових ситуаціях.

"
Як оператор системи передачі електроенергiї - НЕК Укренерго являє собою природнього монополіста, єдину компанію, яка надає послуги з передачі електроенергiї та диспетчеризації в Україні. У результаті, ціноутворення компанії обмежене державою через регулятора ринку енергетики та комунальних послуг - Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Тариф (тобто ціна реалізації послуг) компанії встановлюється на рік та розраховується за схемою "Витрати +" - тобто тариф компанії встановлюється регулятором на рівні, необхідному для покриття планових річних видатків компанії у відношенні до планового обсягу наданих послуг передачі та диспетчеризації. Тариф компанії затверджується НКРЕКП.

Тобто, простими словами, в ідеальному всесвіті наша компанія мала б бути безприбутковою або ж мало прибутковою, відповідно до державного регулювання тарифу природнього монополіста.
Виходячи з цього, буде неефективно привязувати мотивацію керуючого персоналу до загального прибутку компанії.
Правління компанії не впливає напряму на обсяг попиту та маржинальність продаж.
Таким чином, абсолютно ефективною є існуюча схема мотивації керівництва в залежності від якісних та кількісних показників ефективності, але ніяк не до прибутку компанії.

Також пропоную зробити більш детальніший аналіз причин зростання собівартості реалізованої продукції у 2020 році та не аналізувати діяльність підприємства окремо від його операційного середовища.

Оскільки впровадження ринку з 1 липня 2019 року повністю змінило бізнес-модель підприємства, не є репрезентативним порівнювати фінансові показники всього 2019 року з наступними роками та робити узагальнюючі висновки.

Єдиною обєктивною причиною збитку 2020 року є не покриття тарифом компанії спеціальних обовязків , покладених на підприємство з моменту введення ринку електроенергiї. Вартість покладених спеціальних обовязків нараховується в складі собівартості передачі електроенергiї, що і спричинило валовий збиток у 2020 році.

Відповідно до заяви Голови правління НЕК "Укренерго "2020 рік був роком великих викликів для нас. І повязано це не стільки з пандемією, скільки з фінансовою кризою на ринку електричної енергiї. І напевне "Укренерго" постраждало найбільше, оскільки, відповідно до "дизайну" цього ринку, весь дефіцит, який на ньому утворюється щодо виконання двох важливих спец обовязків (забезпечення пільгового тарифу для населення і "зеленого" тарифу) покривається "Укренерго", - сказав Кудрицький.
НЕК "Укренерго" неодноразово зверталось до регулятора з проханням підвищити тариф компанії у 2020 році, так, аби спеціальні обовязкові було повністю покриті тарифом на передачу електроенергiї

Також, не є обґрунтованим висловлювання про повну толерантність правління компанії до понесених збитків.
Впродовж всіх трьох років праці правління підприємства у поточному складі, керівництво прикладало максимум зусиль з метою вирішення накопиченого збитку та покриття акумулюванних через дефіцит тарифу заборгованостей за ПСО. В результаті сумлінної праці правління та всієї команди Укренерго було залучено на спеціальних умовах фінансування від державних українських банків та розміщено "зелені" облігації сталого розвитку НЕК "Укренерго" на Лондонській фондовій біржі.
Станом на сьогодні Укренерго повністю розрахувалось по боргам за ПСО, які були накопичені протягом 2020 року, що стало можливим лише завдяки нетолерантності керівництва до ситуації.

Прохання також ще раз перевірити аналіз ОЗ. Зростання вартості ОЗ в 2019 повязане , в першу чергу, із проведеною переоцінкою ОЗ під час корпоратизації Укренерго. І необхідно врахувати даний фактор при аналізу інвестицій компанії в ОЗ у 2020 році в порівнянні з 2019 роком.

Також звертаю увагу, що на відмінну вказаного в тексі роботи, коректним буде вказувати назву компанії як ПрАТ НЕК "Укренерго", а одноосібно єдиним акціонером ПрАТ НЕК «Укренерго» є держава в особі Міністерства енергетики України."

04.05
Ще одне уточнення щоб сторінки були в такому співвідношенні розділ 1 до 15,розділ 2 до 17-18 сторінок і розділ 3 до 14-16

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи