“Використання прийомів візуалізації під час вивчення творів Тараса Шевченка в 5-6 класах”. - id-7736-447

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-7736-447
Тип завдання
Кількість сторінок
2
Дата виконання
2024-01-29
Текст завдання
Тема магістерської роботи: "Використання прийомів візуалізації під час вивчення творів Тараса Шевченка в 5-6 класах". У кваліфікаційній роботі буде розглянуто на прикладі вивчення творів Тараса Шевченка у 5 і 6 класах методику використання інформаційних технологій на уроках української літератури, зокрема прийомів візуалізації. Об’єктом дослідження стануть поезії «Послання і мертвим і живим…», «Зоре моя вечірняя..» (5 клас); «І досі сниться під горою..» (6 клас) Тараса Шевченка. У 1 розділі розглядатиметься питання обґрунтування вченими доцільності застосування інформаційних технологій на уроках української літератури, принципи і підходи використання прийомів візуалізації під час уроків. Вплив прийомів візуалізації на засвоєння учнями матеріалу в умовах НУШ. У 2 розділі подається характеристика прийомів візуалізації, які можна використовувати на уроках української літератури. Акцентується увага на специфіці творчості Тараса Шевченка, у поезії якого поєднано особливості образотворчого і музичного мистецтва. Визначається мета формування ключових компетентностей в учнів під час вивчення творів Кобзаря. Подаються методичні рекомендації до використання прийомів візуалізації на уроках вивчення творів Тараса Шевченка.

Вам потрібно скласти план і список літератури до магістерської роботи. Зверніть увагу: працюєте з підручниками з української літератури 5 і 6 класи 2022, 2023 років. Відповідно і модельна навчальна програма 5-6 класи 2022 року. Це НУШ. У 2022 році почав працювати 5 клас, цього року - 6 клас за цими підручниками. У матеріалах можуть бути рекомендації як для вчителів початкових класів, так і старшої школи. Адаптуйте їх досвід для 5-6 класів. Якщо щось цитуєте, обов'язково беріть в лапки.

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

Лінгвостилістичний аналіз твору

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-05-02