ЧАВО? Частина 1

Сумніватися перед замовленням дипломної, курсової, лабораторної чи реферату – нормально. Особливо, коли робиш це вперше. Хочеться переконатися, що отримаєш саме те, що очікуєш і що гарантовано сподобається викладачеві. Сьогодні дамо відповіді на найпоширеніші питання клієнтів.

Даємо відповіді на найпопулярніші питання

  1. Чи вносите ви правки в зроблену вашою фірмою роботу? Звичайно, автори роблять правки в затверджені завдання і план. Більш того, студентам це не варто ні копійки! Якщо говорити про зміну вже готової роботи, то зробиться і це. Напевно, кожен студент хоча б раз стикався з ситуацією, коли викладач відмовляється приймати курсову або дипломну роботу, повертаючи її раз по раз на корективи. Неважливо, чи відбувається це через занудства наукового керівника, його безпричинної антипатії до учню або в роботі дійсно є помилки, ситуація все одно вкрай неприємна. Особливо складно виконуються правки по оформленню, адже стандарти і методички дуже заплутана штука, тому потрібно багато часу, щоб оформити всі ідеально з початку до кінця. Не витрачайте свої нервові клітини на доопрацювання, вони ще знадобляться вам в майбутньому, а скоріше пишіть нам! Автори, знайомі зі стандартами провідних ВНЗ і нормами подачі матеріалу в наукових роботах, відмінно впораються з внесенням правок.
  2. Ви зробите вчасно? Це питання хвилює кожного клієнта. І це зрозуміло, адже день напередодні здачі роботи дуже хвилюючий, до того ж потрібно приділити час на підготовку до захисту. Тому хочеться мати готовий текст на руках заздалегідь. Ми добре знаємо цей студентський стан, коли горять дедлайни і здають нерви. У компанії автори дуже рідко допускають затримки, навпаки проект швидше за все буде закритий трохи раніше обумовленого терміну. Якщо все ж така неприємність, як невелика затримка, загрожує стати реальністю, то компанія пропонує студенти знижку в якості компенсації. Звичайно, найкраще робити замовлення заздалегідь. Так і ціна буде нижче, адже проект не вважається терміновим, і виконаний він буде задовго до дня здачі роботи викладачеві. Але і терміновими проектами автори впораються добре і передадуть їх в обумовлений термін. Студенту залишається лише встигнути прочитати текст, щоб змогти відповісти на питання наукового керівника.
  3. Що мені робити, якщо немає плану? Відсутність плану не є серйозною проблемою для виконавця. У компанії складуть найбільш підходящий для повного розкриття теми план, щоб студент міг його затвердити у наукового керівника. Більш того, це буде зроблено абсолютно безкоштовно, без необхідності реєстрації або підписки. Добре написаний план – це каркас майбутньої роботи. Тому до цього невеликого завданням автор підходить відповідально. Так дуже важливо, щоб назви глав і параграфів відповідали темі роботи, інакше мета всього дослідження досягнута не буде. При визначенні змісту враховується ще і доступність тієї чи іншої інформації, так як змінити затверджений на кафедрі план неможливо. При неправильно складеному плані великий ризик зіткнутися з ситуацією, коли інформації, щоб написати параграф, просто немає у відкритому доступі ні на рідному, ні на іноземній мові, а матеріал на платних ресурсах коштує занадто дорого для студента. З планом, складеним досвідченим автором, таких проблем гарантовано ніколи не виникне.

 

Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

Оцініть запис