Чаво? Частина 3

Сьогодні вкотре буде наша рубрика «Питання-відповідь». Поговоримо про те, як оцінюється замовлення, як вибирається виконавець і хто буде автором вашої роботи.

Даємо відповіді на найпопулярніші запитання

  1. Чому замовлення оцінюється не одразу? На жаль, не всі студенти одразу вказують всю необхідну та важливу інформацію щодо роботи. Тому менеджер у чаті ще раз уточнює окремі деталі, перевіряючи таким чином замовлення. Після перевірки його побачать у базі приблизно 5 тисяч авторів. Залежно від його складності та спеціалізації виконавців підбирається достатня кількість пропозицій, а протягом двох годин повідомляється ціна роботи. Багато залежить, звичайно, від складності теми та дисципліни, типу роботи. Найбільш популярними та затребуваними є проекти з економіки підприємства, права, менеджменту. Набагато рідше зустрічаються замовлення з колоїдної хімії чи астрономії. Компанія виконає замовлення і з таких складних предметів, проте часом на пошуки виконавця йде трохи більше часу. Після отримання вибірки з авторських пропозицій менеджер вибирає з них найбільш вигідне для вас і повідомляє ціну. Інформація передається будь-яким доступним способом – СМС, соціальні мережі, Viber…
  2. Менеджер вибирає підходящі пропозиції сам чи це робить спочатку комп’ютер, а потім уже співробітник із них вибирає якесь одне? У компанії з недавніх пір застосовується система автоматичної оцінки для максимального прискорення процесу оцінювання замовлень і передачі інформації про вартість клієнту. Комп’ютер оптимізує всі отримані від авторів пропозиції та у такому вигляді передає їх співробітнику. Коли йдеться про дуже складні проекти для вимогливих викладачів, то з боку менеджера є додатковий контроль і він вручну опрацьовує всі заявки можливих виконавців.
  3. Автори – це люди в базі, які сидять на сайті та отримують повідомлення, або вони щоразу відсилають своє резюме, як на сайтах вакансій на кшталт Work.ua? Коли автор лише починає з нами свою співпрацю, то має обов’язково підтвердити наявність вищої освіти, надати портфоліо готових робіт. Це портфоліо ретельно перевіряється, щоб ми могли зрозуміти, в яких дисциплінах людина дійсно сильна і буде максимально полізти клієнтові і нам. Тільки після успішного проходження перевірки автор отримує доступ до бази замовлень, куди заходить самостійно. Як тільки студент оформляє замовлення, він з’являється у цій базі і його можуть переглянути всі бажаючі автори, виставити свою пропозицію. На підставі конкретних пропозицій та цін виконавців менеджер і прийматиме рішення. Тому щоразу відсилати резюме автору немає необхідності.
  4. За якими критеріями обирають автора? По-перше, ми співпрацюємо тільки з людьми, які мають вищу освіту, а по-друге, мають досвід написання студентських, наукових праць на замовлення. Команда складається з великої кількості практикуючих викладачів, докторів та кандидатів наук. Ми неймовірно серйозно ставимося до підбору виконавців як у штат, так окремого замовлення. Важливо, щоб він мав відповідну спеціалізацію для успішного виконання проекту та був при цьому з найменш завантажених виконавців. І все це за найкращу для клієнта ціну. Такий підхід необхідний, щоб виконавець не розпорошувався між десятками робіт, а міг приділити клієнту стільки часу, скільки йому знадобиться. Наприклад, проводив консультації, відповідав на запитання чи вносив доповнення до роботи.
Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

Оцініть запис