Чаво? Частина 4

Сьогодні буде нова частина найчастіших запитань від наших клієнтів. Ми поговоримо про те, які роботи пишемо, як їх сплатити і чи можна повернути гроші назад, торкнемося теми знижок та акцій.

П’ять запитань від наших клієнтів

  1. Чи пишете ви курсові роботи? Так, ми пишемо курсові роботи та інші проекти теж. Це можуть бути роботи будь-якого рівня складності: від шкільного есе до кандидатської чи докторської дисертації. При цьому зобов’язуємось зробити їх однаково якісно. Список типів робіт знайдеться на нашому сайті. Якщо там немає того типу, який потрібний, не переживайте. Достатньо детально розписати при оформленні замовлення, що хочете отримати, або передавати уточнення під час виконання проекту.
  2. Як сплатити роботу? Оплата провадиться виключно через сайт. Для цього необхідно зайти в особистий кабінет, натиснути на тему замовлення та з’явиться опція оплати. Після натискання на кнопку «Оплатити» вас перенаправляє на сайт, де і можна переказати гроші. Сплатити можливо і перейшовши на сайт оплати за прямим посиланням, яке надсилається повідомленням у Viber, як тільки замовлення буде оцінено. Тобто гроші переказуються лише через сайт і лише з картки українського банку.
  3. Чи пишіть ви роботи з технічних спеціальностей? Так, ми виконуємо замовлення з усіх технічних дисциплін незалежно від їх обсягу або складності. Також у менеджерів є спеціальні програми для перевірки правильності креслень, зроблених виконавцями та розрахунків. Досить часто оформляється замовлення різноманітні роботи з програмування, де потрібно написати програмний код. Такі проекти ми теж швидко та якісно виконуємо, навіть якщо вони є максимально неординарними. Так на замовлення було розроблено сайт з турнірами з Dota 2, який дуже сподобався клієнту.
  4. Чи можете ви повернути гроші? На жаль, під час виконання замовлень іноді трапляється непередбачений збій чи затримка. Не завжди він відбувається з вини автора або менеджера компанії, проте виключати таку ймовірність все ж таки не можна. У таких ситуаціях ми намагаємося прийняти виважене та справедливе рішення, стаючи наскільки можна саме на бік клієнта. Слід зазначити, що допомога клієнту завжди на чолі нашої діяльності.
  5. Які акції у Вас діють постійно? Акцій для клієнтів дуже багато.

По-перше, це створення безкоштовного плану для курсової чи дипломної роботи. Замовити його можна на сайті, вказавши тему та тип роботи.

По-друге, за передплату на нашу сторінку в Instagram видається промокод на знижку в 50 грн., який можете використовувати для придбання послуги з написання будь-якої роботи.

По-третє, існує знижка 5% на перше замовлення. При цьому безкоштовний план не вважатиметься першою вашою покупкою, якщо розпочали співпрацю з На5ку саме з нього. Тому після отримання безкоштовного плану, якщо його якість та умови співробітництва сподобалися, можете замовити саму роботу зі знижкою.

По-четверте, діє акція «Приведи друга». Після того, як купили свою першу роботу, отримуєте промокод на знижку в 10%. Цей промокод передайте другу, як тільки він ним скористається і отримає свої 10% знижки, 10% вартості його проекту прийде вам на баланс. Цю суму використовуйте для оплати своїх власних замовлень.

По-п’яте, для дипломних проектів виконується безкоштовно у подарунок доповідь та презентація для успішного та легкого захисту.
До того ж зараз діє Instagram-акція, де є можливість виграти промокод на знижку на 10% або поповнення мобільного рахунку на 100 грн.

Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

Оцініть запис