Шість корисних додатків для студента

Бути сучасним студентом непросто. Ритм життя прискорюється, інформація обрушується з усіх боків водоспадами. А часу на навчання і свої особисті справи катастрофічно не вистачає. Значно полегшать життя студенту мобільні додатки, які допоможуть вчитися, планувати справи і контролювати час.

Топ 6 додатків для навчання

  1. Microsoft To Do. Це зручне безкоштовний додаток для тих, хто любить створювати списки і планувати свій день. Управляти переліком поставлених завдань можна з будь-якої програми, а також синхронізувати Microsoft To Do з календарем. У додатку можна зберігати кілька списків, сортувати їх на категорії, створювати повторювані завдання і розбивати їх виконання на окремі етапи. Корисною буде функція обміну списками з друзями, щоб з одногрупниками разом скласти план, як підготуватися до іспиту. А щоб не забути про заплановане, можна поставити собі нагадування.
  2. Monefy. Ця програма для тих, хто не може згадати, куди витратив усі свої гроші. Особливо стане в нагоді любителям скуповувати все на своєму шляху, тому що витрати розбиті за часом і категоріям. В кінці місяця можеш проаналізувати, на що витрачено найбільше. Monefy не дасть твоїм грошей зникнути безслідно.
  3. Mathway. Математичні завдання бувають дуже складними, особливо для гуманітаріїв. Якщо сумніваєшся в своїх силах, лінь витрачати час на пошуки правильного підходу до вирішення, тобто Mathway. Ця програма для вирішення завдань, в базі якого вже є неймовірна кількість вирішених завдань. Просто введи своє завдання в додаток і перевір, чи збігається твоє рішення із запропонованим. А докладні і покрокові рішення підкажуть, як впорається з подібними завданнями надалі.
  4. iTunes U. У користувачів Apple є можливість користуватися таким додатком, як iTunes U. Воно відкриває доступ до безкоштовних освітнім курсам університетів по всьому світу. Серед них такі імениті, як Кембридж, Стенфорд і Єль. Курси включають в себе лекції, книги, відеоуроки і різноманітні навчальні матеріали, а також документи з бібліотеки Смітсонівського інституту, Національного театру Вашингтона і ін. Є можливість ділитися відібраними курсами з друзями.
  5. EasyBib. Один з найбільш неприємних видів робіт, з якими стикається студент при написанні курсової або есе, це оформлення бібліографії та списку використаних джерел. Додаток EasyBib зможе зробити це за тебе. Досить ввести назву джерела, щоб отримати правильно оформлене цитування. Є зрозуміле керівництво з прикладами оформлення різних цитат. Але якщо з додатком все ж виникли проблеми, то звертайся до нас.
  6. Self Control. Ця програма для тих, хто хоче сконцентруватися на навчанні і готовий заради цього піти на найрадикальніші заходи. Self Control заблокує на час доступ до соціальних мереж, сайтів і інтернет-сервісів. Щоб не відволікатися на ТікТок або Інстаграм, додай ці та інші програми або сайти в чорний список. Після чого вибери період блокування і натисни Пуск. Все, більше нічого не буде відволікати і ти з легкістю зможеш написати есе, домашку або прослухати лекцію. Заблоковані ресурси стануть доступні лише коли закінчиться зазначений час.

Сподіваємося, що ці додатки допоможуть тобі і вчитися стане приємніше і набагато легше.

Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

Оцініть запис