Прогностичне значення (вставите назву білку, який виявляється імуногістохімічно) у виявленні ранніх ознак патолочних змін шийки матки - id-6589-121

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-6589-121
Тип завдання
Предмет
Кількість сторінок
50
Дата виконання
2023-05-15
Текст завдання
Магістерська робота - така ж сама як дипломна робота. Тобто її можна трохи доповнити новими даними/параметрами.

Як ми вже вирішили доповнення будуть стосуватись імуногістохімічного дослідження ендоцервіксу, як предиктор стану патологiї ендометрія на наявність стану хронічного ендометриту. Тобто оцінка стану шийки матки може свідчити про наявність запалення малого тазу (всього ендометрію).

А також ще виділимо параметри окрім імуногістохімії групу зі скаргами, без скарг, можливо тих, хто планує вагітність (так чи ні) та тих, у кого вагітність не наступила протягом певного часу з виключенням інших причин непліддя (ендокринний, чоловічий фактор та інші) беремо мазки з результатами запалення чи наявності наботових кіст плюс УЗД та беремо зразок клітин ендоцервіксу на імуногістохімію, якщо є патологія, порівнюємо її з обстеженням клітин ендометрію порожнини матки та якщо отримаєм однакову патологію на шийці та матці можемо судити про можливість оцінки у майбутньому лише стану шийки як продиктована патологiї матки у фокусі непліддя, хронічного ендометриту, аутоімунних розладів та сальпінгіту, як приклад.Обовязково мікрофото.


Давайте спробуєм всеж таки СD 138,нехай автор напише,як буде звучати тема по її і приступає до роботи,можливо я від себе якось спробую найти мікрофото,головне їх шукати на американських сайтах,бо на наших відразу буде плагіат.

Керівник пише,що якщо використовувати мікро фото з інтернету,то зловить плагіат,потрібно свої фото,хай примітивні але свої

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

"The country I dream of Italy"

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-03-04

Креслення

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-03-04