Відновлення рослинності в Білокоровицькому кар’єрі - id-7793-477

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-7793-477
Тип завдання
Предмет
Кількість сторінок
35
Дата виконання
2023-03-31
Текст завдання
Завдання полягає в тому, щоб зробити з Вашої курсової дипломну. Вимоги до дипломних робіт можна знайти на сайті ЖДУ в розділі Публічна інформація або за наступним покликанням: https://zu.edu.ua/offic/pl_dyplomnu.pdf
Обсяг дипломної роботи (без врахування додатків та списку літератури, але з врахуванням сторінок титулки та змісту): 35 сторінок.
Зараз є 22 джерела у курсовій роботі. Перевірте правильність посилань. Наприклад на с.3 (третій абзац зверху) є посилання [194], на с.5 (перший абзац) [88, 98, 80, 40,129,170], і т.д., а джерел 22. Список літератури не вичитаний, багато помилок, некоректного автоперекладу і взагалі він якійсь дивний:всі джерела тільки на літеру А і Б, з 15 по 22 джерело – це все автори Бурда Р.І та Р.Я?
ЗМІСТ не відповідає тексту роботи
Атмосферне повітря регіону, Автозаправочні станції, Заходи з підвищення рослинності, утилізація відходів. Що це все таке? Охорона тваринного та рослинного світу( а в тексті про вміст калію, фосфору в грунтах)
ВСТУП (читаєте вимоги до дипломних робіт (с.7-9 у Положенні про кваліфікаційну роботу – покликання вище) і переробляєте вступ відповідно до них, щоб були всі підпункти, щоб вони правильно називалися і йшли в правильній послідовності).Деякі зауваження до суті подано нижче.
С.3 Зв'язок роботи з науковими програмами???? Кафедра біологiї якась тут вказана? Звідки ця інформація? Прибираємо!
Чому в Актуальності теми мова йде про степову зону? (2-й абзац зверху)
Тепер щодо основної частини роботи. Її треба переробити повністю!!!
Вийшли тези конференції:
Хільчук В.В Відновлення рослиності Білокоровицького гран кар’єру. / В.В. Хільчук, І.В. Хом’як, Д.А. Гарбар // Сучасні проблеми екологiї: тези ХVІІІ Всеукр. наук. on-line конф. здобувачів вищої освіти і молодих учених з міжнародною участю 06 жовт. 2022 р. - Житомир, 2022. – С. 29.
Це, доречі, треба вставити у пункт апробація роботи у вступі.
http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/34688 ось покликання на ці тези в нашій електронній бібліотеці.
Питання: чому цієї інформації немає у Вашій роботі? Це результати досліджень.
Також додайте до списку літератури джерела з тез.
Основна частина може бути про: Характеристика місцевості, де знаходиться кар’єр. Що тут було раніше, до закладки кар’єру, що було під час роботи кар’єру (що добували, як добували, як це впливало на оточуюче середовище, чому припинили видобуток), що зараз на місці цього кар’єру, яка екологічна ситуація, які перспективи використання цих земель (чи планують щось робити, можливо, рекреаційна зона. Фото кар’єру, карти, знімки з супутника
Вцілому вплив гранкар’єрів на оточуюче середовище в Україні, в нашій області. Що з ними відбувається після припинення видобутку. Якісь позитивні приклади рекультивації.
Можна зробити огляд видового складу і різноманітності рослинних угруповань гранкар’єрів в різних областях України. Особливості проходження сукцесій в них.
Тоді крім Луганської, Донецької та Дніпропетровської областей опишіть ситуацію і в інших областях України.
Зробіть порівняння таксономічного складу рослин та ценозів до розробки Вашого родовища граніту (можливо, літературні дані) та після на різних стадіях сукцесії. Або порівняння з непорушеними ділянками поблизу.
Вцілому текст не вичитаний, відсутні посилання в багатьох місцях.
Наприклад: С.13 Таблиця Таксономічний спектр рослинного покриву відкладів: суміш з укр. та лат назв родин. Родина Губні?? Родина Багатокутні??? Ламієві??? Сімейство містить 21 пологів ??? Речення незакінчені, незрозуміло про яку родину йдеться тощо.
Звідки береться нумерація таблиці і надалі діаграм?
С.12 Флористичні дослідження проводилися протягом 2010-2012 років??? Ви в університет у 2018 році вступили!
ДИНАМІКА ВІДНОВЛЮВАНОЇ РОСЛИННОСТІ
ПІЩАНИХ КАР’ЄРІВ ЖИТОМИРСЬКОГО ПОЛІССЯ подивіться як описано http://eprints.zu.edu.ua/34018/1/35.pdf
https://journal.kdpu.edu.ua/ecolog/article/view/4564/4214
Перегляньте, наприклад, цю статтю. Можливо, щось візьмете для себе щодо подачі матеріалу. Подивіться як виглядає таксономічна таблиця, зверніть увагу на діаграму,. Можливо також зробити характеристику вашої рослинності по екоморфам за аналогією до цієї статті

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

Індивідуальні завдання 1,2,3

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-01

Зробити презентацію по тезам

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-01

Дизайн. Джаспер Моррісон

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-01

Фоностилістичний аналіз

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-01