Топ додатків, які мають бути у кожного студента

Смартфон сьогодні настільки щільно увійшов у наше життя, що важко уявити, як ще 10-15 років тому ми жили без величезної кількості можливостей, що дарує цей маленький гаджет. І цьому факту є статистичне підтвердження: з кожним роком кількість часу, яку користувач витрачає на смартфон, зростає. Сьогодні лише 4% людей активно використовують його менше 1 години щодня. Як правило, це люди старшого покоління.

Для студентів смартфон це засіб спілкування, перегляду сайтів, ігор, планування… А ще будильник, калькулятор, електронна та записник, планувальник справ та фінансів. Вихід нових програм ще більше розширює можливості використання гаджета.

Сьогодні ми розповімо про програми, які зроблять ваше життя комфортнішим.

ТОП-3 додатків для студента

  1. Alarmy. Цей будильник розбудить будь-кого завдяки гучним звукам та спеціальної місії. Вибираєте час, дату та спосіб відключення сигналу. Це може бути місія з фотографування заздалегідь вибраного місця або вирішення математичного завдання. Для геніїв математики, здатних навіть спросоння клацати приклади, як горішки, є функція вибору складності завдань. Щоб розбудити своє тіло, скористайтеся функцією вимкнення за допомогою струшування телефону вибрану кількість разів. Для приємного пробудження виберіть музику та налаштуйте рівень гучності: тихий будильник для любителів прокидатися поступово чи гучний, для тих, хто здатний спати та вчасно концерту рок-гурту.
  2. LongShot. Додаток LongShot від інших подібних програм вирізняє можливість створити довгі скріншоти. Це дуже зручно, коли потрібно зробити скріншот усієї веб-сторінки. Для цього вибирається в функціях швидкісний режим, переходьте на сайт і тягнете вниз до кінця фрагмента, що вас цікавить. Програма автоматично зберігає зображення і трансформує їх у довгий скріншот. Це стане в нагоді при створенні скріншотів сайтів, довгих переписок та списків. Робиться все буквально в два кліки – встановлюється початкова і кінцева позиції, а кнопки, що плавають, ще більше полегшують процес. До того ж у додатку є функція склеювання кількох зображень воєдино.
  3. Forest: будь зосередженим. Вміти концентрувати свою увагу – корисна якість для кожного студента. Коли ми тільки приступаємо до справи, свіжі та відпочили, це дається відносно легко. Чим довше сидимо над завданнями, тим складніше стає не відволікатися на листування з друзями чи перегортання соціальних мереж. А деяким корисно відкласти телефон під час дружніх чи сімейних зустрічей. Та й просто скоротити час, що проводиться у смартфоні. Для цього підійде барвистий додаток Forest. Коли хочете зосередитись на важливому або обмежити віртуальне життя, посадіть дерево. Якщо не втримаєтеся та візьмете телефон у руки, воно загине. У додатку вибираємо тип заняття: робота чи навчання. Після чого вибираємо дерево, яке плануєте виростити і час, необхідний його зростання. У програмі є таймер або секундомір. Почуття гри і водночас відповідальності допоможуть не заважати зростанню дерева, а перенести свою увагу на невідкладні справи. При цьому цікаво спостерігати, як рослина з маленького паростка перетворюється на велике та потужне дерево. Отримуючи нагороди, ви відкриваєте нові види дерев, тому при бажанні можна виростити величезний ліс. У ньому будуть і живі, і мертві дерева. Тому, щоб ліс був красивішим, не відволікайтеся на дрібниці.
Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

5/5 - (1 голосів)
Оцініть запис